Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Панелни ковчези заплашват милиони българи

Публикувано от ivo_1 
Re: Панелни ковчези заплашват милиони българи
09-04-2009 - 20:03:55
С тестове на панелни сгради е пълно из нета...
[www.jacobsschool.ucsd.edu]
Re: Панелни ковчези заплашват милиони българи
10-04-2009 - 22:15:03
Здравейте,

Не гарантирам че ще мога да го намеря. Линка за филма беше на един от руските 'google'- подобни search engine. Линка беше на корейски език (поне аз така си мисля - по точно на жълтурски език smiling smiley)) с малко английски букви и цифри в средата на линка. Ще се опитам да го потърся, но не обещавам че ще успея да го намеря. Опитвах с чичко Гугъл ама от 'ърфкуейк' на английски не го намирам.

Поздрави,

smoking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-10 22:16 от ivo107.
Re: Панелни ковчези заплашват милиони българи
12-04-2009 - 12:18:36
Не е това, но има и други.









Re: Панелни ковчези заплашват милиони българи
12-04-2009 - 23:33:43
Интересна тема за размисъл е това с панелите clap: .
Ето и още една: панелката поне я виждаш, ползваш твоя си е каквато си си я избрал, да видим дали тези писания ще помогнат да се реализира "новото" строителство кое завършено, кое не, кое ще се довърши кое не, кой ще изгори, кой не? Въпросителните тук са доста според това което се вижда в действителност.
Re: Панелни ковчези заплашват милиони българи
13-04-2009 - 01:50:37
Българинът не е човек,който си задава въпроси.Всъщност аз не се сещам за друга държава,в която така яростно да се отрича цяла строителна технология,както това се прави в БГ с панелното строителство.Явно е комплекс някакъв...де да знам...
Re: Панелни ковчези заплашват милиони българи
13-04-2009 - 13:33:24
avatar
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Българинът не е човек,който си задава
> въпроси.Всъщност аз не се сещам за друга държава,в
> която така яростно да се отрича цяла строителна
> технология,както това се прави в БГ с панелното
> строителство.Явно е комплекс някакъв...де да
> знам...

Не мисля, че става въпросът за "българина", а за хора, твърде заинтересовани от пробутването на новото строителство. Същите, които надделяха чрез лобито си в парламента през 2003г. Когато измениха закона така, че ликвидираха БДС. Това, че тук разни индивиди пригласят, съвсем не значи, че имат понятие от нещата. Фактът, че панелите се продаваха на цената на новото, показва какво е отношението на купувачите. Просто "заинтересованите" имат възможност да си купуват журналисти......
Банките също помагат- нали трябва да си получат парите от "големите" инвеститори...........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход