Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Имам нужда от собствена страница за недвижими имоти. Имах няколко оферти, но цените им варират от 1400 до 1800 лв., което е доста скъпо за мен. Виждам, че мои колеги в бранша са доволни от техните страници, но те работят в големи фирми и са си направили страници към тях. На мен ми трябва по-обикновена и лесна за поддържане страница в Интернет, която най-вече да е удобна за ползване и леснодостъпна за клиентите ми.
Анонимен потребител
Re: Къде да си направя собствена страница за имоти?
31-03-2006 - 11:02:15
Що не питаш najnaj
Негова страничка
[bulgarianrealestates.net]
ми направи добро впечатление - семпличка, добре подбрано име.

Имайки предвид как постоянно ни приканва да инвестираме във Видим пък там пазара явно е замрял не вярвам да се е изръсил много за тази страница.
Здравейте,
Почти всяка фирма в днешно време има свой сайт. Немислимо е, ако искаш да се развиваш и да бъдеш конкурентно способен, да не си в Интернет. От съобщението Ви разбирам, че сте брокер или малка фирма за имоти, каквито са 70% от Агенциите в страната. Предполагам сте разглеждали някой от следните сайтове, предлагащи готови ”портали” за недвижими имоти или изработващи фирмени страници /примерно [www.webdesignbg.com] / . Повечето от нещата, които се рекламират наистина са скъпи и може би всяко си има клиент. Но съществуват и алтернативни варианти с добро качество, на по-приемливи цени. Това обикновено са Проекти по програми на европейски дружества и организации в помощ на бизнес интеграцията и адаптирането към европейските пазари. При тях целите за създаване на сайт за имоти са прецизно преценени и отдавна утвърдени в практиката. Това, което основно се предлага е: Предоставяне на достоверна и своевременна информация в сайта за клиентите /купувачи, продавачи, наематели, наемодатели и др./; - Възможност за самостоятелно /не абонаментно/ обновяване на офертите и поддръжка от брокера или Агенцията за имоти; - Добра визия и подреденост; - И не на последно място, което е и най-важно - името на сайта – например: www.VashetoIme.bg.bc, лесно, кратко и запомнящо се, без излишни тирета, точки, букви и чертички + e-mail адрес. Това и много други възможности могат да Ви предложат на [www.sofia-estates.biz.md] на цена около 60 лв. без никакви последващи плащания. Трябва да се чака близо месец след заявката, но си струва. Увеличаването на клиентите е с около 150-200%, което е много добър показател. След като имате вече собствен сайт, не забравяйте да наблюдавате поведението на посетителите му. От данните за дните и часовете, в които най-често се посещава той, бихте могли да направите преценка относно структурата на сайта и продажбата на реклама в него.
д-р Денчева
Re: Къде да си направя собствена страница за имоти?
31-03-2006 - 12:34:47
Цената зависи много от това какво точно искаш. За недвижими имоти е нужно да имаш 24часов достъп сам да си нанасяш корекции, данни и т.н. (май го наричаха динамична страница) , а тя е по скъпа.
Другия въпрос е колко имота имаш да рекламираш - ако са малко е по-добре изобщо да ги нямаш в страницата, защото аз лично не бих посещавал 100 страници с по 10 имота. Ще ми е необходима страницата ти, за координати, условия , услуги, които предлагате. А по-добре е имотите да ги рекламираш на места като имоти.нет и други подобни.
И ако ти е страницата само за тези неща, цената пада драстично и не е проблем да я платиш.
Анонимен потребител
Re: Къде да си направя собствена страница за имоти?
31-03-2006 - 13:02:35
Включи към сметката и регистрация на домейн и хостване на сайта от някой.
Re: Къде да си направя собствена страница за имоти?
31-03-2006 - 13:44:23
С тези разходи цените са от този порядък за такъв тип страница. На година. Правят ти страницата, хостват, регистрират.
Re: Къде да си направя собствена страница за имоти?
31-03-2006 - 15:00:09
БЛАГОДАРЯ на Тинки Уинки за хубавите думи...... :]

Влезте и разгледайте следния адрес ,ама внимателно и наистина ще останете
доволни!

[bgcolor=blue]www.webdesignbg.com[/bgcolor]


На всички КОЛЕГИ пожелавам многоооооо..........сделки!

ВИДИНСКИ ИМОТИ
ЛЮБО ЙОНОВ
smiling smiley
Ако държиш да е евтина и не те е*е, че и някой друг може да има много подобна на твойта страница (те в недвижимите имоти така или иначе повечето са по темплейти), тогава си харесай един темплейт, купи си го за 100-200 лева и ще имаш супер красива професионална страница. Отделно има една оферта за хостинг, която аз ползвам вече за 3 сайта от близо година, препоръчвам я горещо, става въпрос за 36 лева общо хостинг+регистрация домейн, сървъра е извън БГ, което също не е болка за умиране.
Обсужването е на ниво! Намира се на адрес qhoster.net. А темплейти имаше готини на tyxo.com, както и на още милион други страници, просто пиши templates в google и рано или късно ще си намериш нещо по вкуса.
Анонимен потребител
Re: Къде да си направя собствена страница за имоти?
07-04-2006 - 10:36:39
Според мен като става въпрос за страница с обяви дето от Бг ще се администрира и от хора в Бг ще се ползва надали е удачно да се хоства на сървер извън Бг.

По тази страница ще има много движение на информация и ако нещо засече ако си в Бг дигаш телефона и се разбираш, ако се хоства навънка, пък камо ли ако е на обратната страна на Земята ще получиш съпорт на секундата.

Ако става въпрос за страници дето веднъж годишно я се променят я не става да се хоства навънка
Анонимен потребител
този се продава примерно
08-04-2006 - 22:55:00
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход