Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

SOS-искам да си продам имота спешно

Публикувано от BA4OKIRO 
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
19-03-2009 - 22:58:38
BA4OKIRO Написал:
-------------------------------------------------------
> 39 000Е ,аз мисля,че това е една нормална цена
Брат ти не искаш да продаваш. Тази цена към днешна дата ако я намалиш с 40% може някой да ти направи предложение и да си стиснете ръцете на 20к. Казвам ти от опит продавам няколко подобни имота. Това колко е убав кви са му екстрите в момента няма никакво значение. Цената е важна въпреки, че и това е под въпрос - пазара е тотал умрял.

:cry:
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
19-03-2009 - 23:17:46
За пример търся на парцел в с. Кътина с всички селски екстри, на 20км. от ларгото, в центъра на селото, 700кв. 35000Е. Готов съм и на 27к но няма НИКОЙ. Та ако спешно ще го продаваш праи сметка.
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
19-03-2009 - 23:30:30
Абе кви са тея мизерни квадратажи ???
кво е тва 500 м2,700 м2 и т.н?
Аз като типично тракийско чедо, имот под 2 декара двор без къщата не признавам за селски имот.
Требе си 2 кладенеца, двор поне 2 декара, къща на няколко ката,дам , обор и т.н.
Кви са тез квадрати?
И тогава да седнем да си говорим.
И пак казвам над 20,000 лева при сички тея дадености , пиши го бегало.
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
26-03-2009 - 11:39:19
Здравейте и от мен, в момента няма как да се каже каква е точно реалната цена на даден имот, принципно е тази на която има изповядана сделка. Имам наблюдения от Рударци и мога да кажа че принципно там цената едва ли ще падне много предвид кризата, парцелите там си държат цена. Колкото до твоя конкретен случай ул.Ропотамо е на хубаво място с целогодишен достъп и смятам че реалната цена е към 50-55 евро на кв.м. Ако решиш се обади и ще мислим нещо по въпроса . Поздрави: Снежина Иванова - ДЕЛТА КОНСУЛТ - 0888461179
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
26-03-2009 - 20:00:48
Снежинке ,форума не е за реклама..Бачо ..ако сега и вземеш кинти не повече от 20000е..Ама като ти гледам поста и акъла ..май си разнесъл офертата из сайтовете сам и "директно от собственик" ..,КОЕТО ОЗНАЧАВА ,ЧЕ ВЕЧЕ ВСИЧКИ ЗНАЯТ ЗА ЗАВЕТНАТА ЦЕЛ...продажба .Тоест си на зор...Което значи ,че ако е тарикат купувача ще ти даде пет хилки и толкова.. :} :} *beer* *sos*
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
26-03-2009 - 20:19:10
Толкова ли го закъсахте, бе Снеже, че и по форумите почна! Никога не съм настоявал за бан, но това вече стана твърде много. Модераторееее, айде моля, бъди така добър, разкарай поредната плява от тук.
tao
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
26-03-2009 - 22:08:42
Чими остави ги хората бе,
..виж колко им е смачкан фасона вече.
Нека и те да изкарат някой лев, нищо че маса простотий натвориха последните години.
Не е хубаво човек да стои гладен, колкото и да е, хора сме.
Не че не не заслужават да им зашиеш по един зад врата ама..айде нейсе. *beer*
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
26-03-2009 - 23:56:26
Абе, прав си!
Наздраве! *beer*
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
27-03-2009 - 11:41:10
Чими честно казано идея нямам какъв ти е случая, но определено не ми се занимава с теб. Колкото до това дали рекламирам нещо - ни най -малко, определено нямам нужда от това. Чисто и просто имах клиентка , която търси парцел около ул. Капенешка, но на теб това нищо не ти говори така че просто няма смисъл да разговаряме...... :]
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
27-03-2009 - 13:53:51
Определено това е най-известната улица във вселената.Всяко хлапе я знае.
Абе хора...спрете да си Ги мерите...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход