Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

SOS-искам да си продам имота спешно

Публикувано от BA4OKIRO 
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 20:54:49
Чимиджимичамиджоми Написал:
-------------------------------------------------------
> Бачокиро, не искам да те вкарвам в размисли, но в
> момента съм в преговори за парцел в Иванене, за
> който ми искат доста по-малко пари. 70 евра на
> квадрат за парцел в парнишко село е сума, с която
> банкера ми ще се скъса от смях с приятелите в
> събота вечер. Защото от това, което ми казваш
> разбирам, че на практика къща няма и ти продаваш
> парцела на тази цена - поне за мен е така.

Чимиджимичамиджоми,радвам се ,че с нещо ще допренеса за веселието на вашата компания събота вечер,но не казвам,че цената е твърда.Моето проучване сочи друго.
*yes*
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 20:59:45
Виж сега, не се заяждам. Сори ако прозвуча грубо. Но от месец насам съм в процес на търсене на подобен парцел лично за себе си и затова и попитах. Рударци ми е извън областта на търсене, но при много добра оферта може и да навия жената *rose*
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 21:04:12
Аз съм широко скроен няма проблем,предложи цена ,темата във форума я създадох за съвет *beer*
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 22:42:00
Бачокиро, за 10,000 /десет хиляди/ евро ще го продадеш.
Оттам нагоре е химера.
Не се бъзикам с теб а искам да те приземя и да ти кажа колко реално ти струва парцела.
След 6 месеца ако му земеш и петхиляди ше черпиш.
Ако си на зор,продавай на таз цена, ако ли не след 10-ина години ако се оправят нещата може и да го продадеш. Това е реалността.

ПП>>А сайта ти е безплатен. Не струва и 1 лев. Влез в блог.бг и си направи блог където да си рекламираш парцела.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-16 23:03 от teoteo.
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 22:44:59
avatar
gogo84 Написал:
-------------------------------------------------------
> Срещу 1000Е аз ще ти уредя сайта


Браво, бе, кожодер! Че какво толкова има в един такъв сайт?
Аз ще му го уредя за максимум наполовина. spinning smiley sticking its tongue out
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 22:48:37
Благодаря Ви,вашите мнения за мен са важни
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 23:16:48
avatar
Невидимко Написал:
-------------------------------------------------------

> Брей я виж ти! Камито нещо доста свалила гарда.
> Глад а Ками? Но мисля, че и 500 евра ще са ти
> доста пари. Не искам да те обезкуражавам, но
> брокерските неволи едва сега започват.

Хи,хи! Я стига се кри под нови никове! Колко пъти да напиша, че за сегашния момент съм се подготвяла в последните две години? Имам си алтернативен бизнес.
И защо 1000 лв. да са сваляне на гарда? Просто кризата е навсякъде- не само в имотите. Или си мислите, че като в доброто старо време, ще взимате 500-600лв. за едно лого?
А и gogo84, иска гратис да го мъкнат брокерите по огледи, да му правят предварителни договори и да му изповядват сделка, а за едно елементарно сайтче с едно имотче , дере 1000Е. Я, да видим- за колко часа, дори и да си не особено кадърен, ще го направиш?:]
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 23:17:12
Бачо, не смеех да ти го кажа аз, за да не изляза заинтересования с лошата оферта, но teoteo даде една цена, която е също толкова близка до истинската, колкото е и твойта. Абе не. Неговата е по-близо.
Като се има впредвид мястото и подстъпите към София - това е парцел за строеж на лятна къща или вила, но в никакъв случай за целогодишно живеене. В ситуацията в която се намира пазара в момента бих те ориентирал към цена от 35-40 евра на кв.м.
Това е атрактивно и не представлява проблем да се плати със собствени средства. Нито една банка не приема в момента парцел като ипотечен залог, а човека, който си купи твоя парцел трябва да извади поне още 20 хиляди евра, за да вдигне на груб строеж къща от 200 квадрата, която евентуално да може да ипотекира. Това на практика означава, че цена на парцела над 20000 евро е неразумна за купувача, а това прави парцела непродаваем. Бих те посъветвал да тръгнеш от 27-29 хил. евро и да се надяваш инерцията натрупана у купувачите да ги поизлъже и да я възприемат като атрактивна (цената).
Също така бих те посъветвал да си рекламираш имота и да търсиш човек, който има парите на ръка. Ако разчиташ на купувач с кредит, може да влезеш в такъв филм, че да изпуснеш и малкото изгодни предложения, които ще получиш.
Пожелавам ти успех. Не позволявай празните надежди да те превърнат в сериозно губещ.

P.S. 100 лева, когато са навреме, са десет пъти повече от 1000-та лева, дошли късно!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-16 23:22 от Чимиджимичамиджоми.
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 23:20:49
бачо киро, може ли да те помоля да кажеш на колко си го продал, когато го продадеш. Благодарско.

чими, на колко евро горе-долу се договаряш за иваняне. Може и на ЛС. Още едно благодаря.
Re: SOS-искам да си продам имота спешно
16-03-2009 - 23:30:21
55-60 евра на квадрат (ток, вода регулация) Толкова от мен преди финализиране. Ако стане - *beer* *drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-16 23:35 от Чимиджимичамиджоми.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход