Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прекратяване договор за наем

Публикувано от nacheff 
Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 01:36:39
маи сега ровиш в закона за ДДС
Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 01:45:10
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> поли сега мисля да те проверя колко си грамотен
> юрист . казуса е следния . има ли право фирма да
> продаде имота под данъчна оценка, разглеждаме
> въпроса от към страната за дължимото ддс. а сега
> да те видим


:] nradev11! Ти да не си зарзаватчия! Връзката между данъчна оценка и ДДС е в корена на думата-данък!За другото ,питай си счетоводителя що е то амортизационно отчисление на актив,що е то ДДС и кога се начислява! *yes*
Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 01:52:37
Фло аз ако съм опрел да питам разни недоучили счтоводители значи требе да съм го закъсал много . аз отговора го знам ама това е питанка с повищена трудност за юристи , а ти ми се струващ доста неподготвен за тоя спор, само искам да добавя че фирмата като го посртои го продава веднага (за да бъде казуса по-лесен) и тогава нема амортизации.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-15 01:53 от nradev11.
Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 02:41:32
*drunk* Вервай ми братко,щом си опрял до юрист вече си го закъсал или си на път!Освен недоучили счетоводители има и много учили! Не наричай незнанието казус и си признавам,че не съм подготвен да споря с теб! *huh*
Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 02:53:06
Фло казах ти че отговора го знам , а когато не знам някой отговор не опирам до юристи щото е доста съмнително дали има грамотни юристи в тая материя, просто си отварям закона и си го прочитам. това е тест за грамотността на Поли.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-03-15 02:56 от nradev11.
Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 03:03:50
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
това е тест за грамотността на Поли.
>
Идеята ти я разбрах още в началото и точно това ме смущава!Мисля,че това не само не е редно,ами ...ще спестя някой израз!Между другото въпроса -отговор,дето си го знаеш не е даже правен.Карай по-лежерно,да е приятен диалога!

Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 03:06:39
въпроса е правен и засяга закона за ддс , тоя закон правен ли е или е закон на физиката според тебе . ако искаш отговора мога да ти го пратя на лично съобщение. а със адвокатите обичам много да се заяждам щото те си мислят че света се върти около тях , и са прочели много книжки ама реалността е по-различна от книжките.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-03-15 03:18 от nradev11.
Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 03:28:39
Адвокатите си имат форум,където се дърлят достатъчно!Момичето е в тоя форум за разтуха и не е претендирала за компетентни изяви!Харесва ми нейното отношение към света и няма нужда точно тук да доказва професионална пригодност дори и пред икономист. nradev11,това ,което показваш е ниво на икономист-зарзаватчия!Определено!Да не си предпоследен випуск на АОНСУ,щото ти ходи някак си?!
Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 03:34:43
Фло мисля че ти току що наруши добрия тон.ако под Аонсу разбираш НБУ , не съм студент там а последн курс бех доста отдавна само че в УННС.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-15 03:40 от nradev11.
Re: Прекратяване договор за наем
15-03-2009 - 03:43:57
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> Фло мисля че ти току що наруши добрия тон.


Грешиш! Даже бих отбелязал,че сега вече пишеш с нормален правопис,без непознати диалектни думи,което означава уважение към дискусията ,тоест ти вече си в добрия тон наравно с мен! *stop* Имам предвид само цитата,защото виждам ,че новата ти редакция не потвърждава думите ми!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-15 03:48 от фло.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход