Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Недв.имот-конструкция

Публикувано от Сара 
Сара
Недв.имот-конструкция
25-03-2006 - 13:34:38
Здравейте, нуждая се от съвет за избор на жилище, по-точно неговата конструкция. Не съм съвсем лаик в тази област, но когато ми се наложи и на мен да взема решение съвсем се разколебах. То е ясно кое е най доброто, но проблема разбира се е в това, че средствата за покупка не са много. Имаме двустаен панелен апартамент, който ще продадем и търсим тристаен с гараж. Всеки казва - "като ще купуваш поне да е тухла". така е, естествено, но паричките не стигат. За ЕПК сме решили че няма да е, ППП - все още мислим, но сигурно пак не. Та се чудя какво толкова им е лошото на панелите - ако е сравнително нов блок - до 20 г., в добър район, има и не малко панелни кооперации, строени от ЖСК, апартаментите в които са и с гараж - уточнявам че не съм от София. Не пиша това с надеждата да чуя - нищо лошо им няма на панелите - и да се втурна да купувам, но наистина вече доста се объркахме и ни са нужни още мнения по въпроса. Благодаря предварително.
babe
Re: Недв.имот-конструкция
02-04-2006 - 17:20:03
batence,tuhlata si e tuhla:}}}}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход