Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да има ли агенции за недвижими имоти?

Публикувано от tonni_666 
Анонимен потребител
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 11:06:16
Айде дай координати да дойдем при теб и ние да останем доволни
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 11:09:48
tonni_666 Написал:
-------------------------------------------------------
> По цял свят има агенции за недвижими имоти, а
> професията брокер е много уважавана. Само ние
> Българите искаме да я изтрием от лицето на
> държавата. Мислите ли, че пазара на недвижими
> имоти ще е по подреден и купувачи и продавачи ще
> се справят по добре сами, аз не мисля това.

Абсолютно си права! По цял (цивилизован - добавката моя) свят има агенции за НИ- време е да се появат и у нас. Ние не искаме да ги затрием, а ги чакаме най-после да се появят.
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 11:19:26
Тинки Уинки имам си вече коректни и свестни служители и си ги глезя, не ми трябват повече. Иначе ти желая много, много успехи и здраве че без него сме за никъде.
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 13:11:18
Явно си пусна тема да се "фръцкаш"пред Тинки!
Нищо смислено не прочетох 4 страници!Защо хабите виртуална хартия?
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 13:24:10
djijko (---. а ти защо нищо не казваш по темата, а се павиш на интересен? Напротив с целият тоя диалог доказвам, че има смисъл от агенциите за недвижими имоти и за мен и за другите. Първо давам работа в тези трудни времена на 8 човека, второ правим много клиенти щасливи. А колко хора сме спасили да не ги измамят мошеници с имотите им и колко чужденци са инвестирали парички в България чрез нас нямаш си напредстава. Така че дай мнение по темата , а не пиши празни лафчета.
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 13:36:56
Аз дадох мнение по темата!
Но нали сте супер "велики",Батман и Супермен на днешния и вчерашния ден!
Та,"спасителко",ако си пуснала тема "......?" еди каква си с въпросителен,защо ти е трудно да приемаш мнения различни от твоите?
Или,този сайт остана последното място,където може да си вдигаш виртуални паметници и ние,признателните,да поднасяме дарове в краката ти!
Я стига!Всеки от нас работи и дава най-доброто от себе си!Всеки има своите победи и хора,които го ценят и уважават!
Сега разбра ли защо НЕ пиша "празни лафчета"?Защото,ако можеше да се погледнеш отстрани и ти щеше да се посмееш с мен!
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 13:48:01
djijko - заяждаш и злобееш се защото ми завиждаш. Като не ти харесва нашият разговор не го чети. Съгласна съм че всеки има право на мнение, но не съм съгласна че всеки трябва да завижда и да злобее против успехите на другите.
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 14:02:47
:} :} :}
Да бе!
И защо трябва да завиждам?Ти може да си пъпчив 15год.хлапак с проблеми в общуването,или 45год стара мома с брадавици по лицето/и не само/!
От къде да зная,че точно сега не се опитваш да изживееш мечтата си?Наужким!
Като в едно много любимо мое предаване преди години:"аз съм висока и слаба и руса и с големи и красиви сини очи".....
Забравяш,че тук всички сме АНОНИМНИ!
Да твърдиш,че човек,който не те познава,дори не те е виждал ти завижда е меко казано тъпо!Напомня ми на реакцията на една фолк"дива"....
Както и да е,ако не си разбрал/а нищо от всичко дотук,жалко за теб!
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 14:14:57
djijko-за твое сведение съм наистина красива, руса с пъстри очи, имам си прекрасен съпруг и хлапе, имам висше в престижен ВУЗ и се возя на..............нямма да казвам за де не ми завиждаш повече и повече няма да ти отговарям ти май съдиш по себе си кой, какъв е.......................................................... *book*
Re: Да има ли агенции за недвижими имоти?
12-02-2009 - 14:24:53
Няма пъъък!И аз искам силикон в циците и дупето и перхидрол на главицата :cry:
Ако не беше жалко,щеше да е смешно!
Сега е момента да разбереш,защо много хора,които са се изнесли от БГ и посещават този форум,изказват определени мнения!
НО манталитет не се преподава в никой ВУЗ!И глупостта по хорските главици ходи,най-вече по русите :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход