Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли реално търсене на имоти?

Публикувано от zestate 
Има ли реално търсене на имоти?
26-12-2008 - 16:30:04
Въпросът ми е към всички които се занимават професионално с това. Естествено духа и слуховете породени от т.н. криза витаят на всякъде, но все пак има хора които търсят да задоволят своите нужди?
Re: Има ли реално търсене на имоти?
27-12-2008 - 19:54:36
От лични наблюдения на човек който НЕ се занимава професионално, преобладаващата нагласа е, че не е сега момента да се купува апартамент. Не се дължи конкретно на очаквания за спад на цени, колкото на чувството на несигурност или по скоро объркване след края на кредитната вакханалия и страха от съкращения. Последния масово се използва от работодатели да стегнат редиците и то доста успешно.
Re: Има ли реално търсене на имоти?
07-01-2009 - 15:29:36
avatar
zestate Написал:
-------------------------------------------------------
> Въпросът ми е към всички които се занимават
> професионално с това. Естествено духа и слуховете
> породени от т.н. криза витаят на всякъде, но все
> пак има хора които търсят да задоволят своите
> нужди?


Има, има, но аз очаквах да се активизират максимално през пролетта или дори чак тази есен, но интересното е, че първите дни на тази седмица понищо не подсказват, че ще го има обичайния зимен сън за пазара на имоти от януари до средата на март... *pardon*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Има ли реално търсене на имоти?
09-01-2009 - 16:11:45
Търсене на имоти ще има ..Аз днес направих сефтетео за тази година ,черпя за което *beer*
Re: Има ли реално търсене на имоти?
09-01-2009 - 20:10:24
Ч.Н.Г. на всички ! На мен даже ми е малко странно, че от първия ден звънят и си искат огледи. Нямам сефте, ама всичко по реда си.
Re: Има ли реално търсене на имоти?
10-01-2009 - 06:10:48
а бе нещо нема .пуснал съм за продан в люлин 6 един нов апартамен с акт 16 от 2008 год 57 кв.м със общите части 68кв.м. етаж 4 от 8. цената е 66900 еуро.за 2 месеца само 1 оглед.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-10 06:15 от nradev11.
Re: Има ли реално търсене на имоти?
10-01-2009 - 08:56:45
Ami Lulin bate..visoka e cenata,to za Mladost sa tolkova,namali do 1000 E na kv. winking smiley
Re: Има ли реално търсене на имоти?
10-01-2009 - 09:12:00
Re: Има ли реално търсене на имоти?
10-01-2009 - 09:36:21
автоматчик Написал:
-------------------------------------------------------
> От лични наблюдения на човек който НЕ се занимава
> професионално, преобладаващата нагласа е, че не е
> сега момента да се купува апартамент. Не се дължи
> конкретно на очаквания за спад на цени, колкото на
> чувството на несигурност или по скоро объркване
> след края на кредитната вакханалия и страха от
> съкращения. Последния масово се използва от
> работодатели да стегнат редиците и то доста
> успешно.

Прав си. За добро или лошо (по-скоро).

Re: Има ли реално търсене на имоти?
10-01-2009 - 16:00:34
с ТАЗИ ЦЕНА ЗА Люлин "тепаш коча с мистрия.."Къв е тоя балък дето е дошъл на оглед .. :} Радвай се на 52000е ,ако ти ги даде купувач.. clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход