Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

какво понижение очаквате на имотите ?

Публикувано от radoclav 
Re: 20-30% е в момента, очаквам 50% лето 2009-то
23-12-2008 - 21:07:44
20-30% е в момента, очаквам 50% лето 2009-то

В изключение на няколко града (столици, ама истински) в целия свят имотите бележат спад. Ма виж с'а ние сме остров разбирш'и.
Бензина в САЩ 60 стинки и пак им е терсене, па ние сме и по-зле.

Сериозно за кризата: споделете какви коледни премии взехте (взехте ли!?).
Повече от 60-70 лева за бог да прости не съм чул някой от познатите да е взел.
eye popping smiley

Толкова беше 2001 година!
Re: какво понижение очаквате на имотите ?
26-12-2008 - 16:46:10
Аз лично съм чул за следните премии от редови служители. Клоновете са в София :
ОББ : 100 лв
Общинска банка : В зависимост от стажа - пак от 100 до 200 лв.
Няма да влизам в дискусии за общопрактикуващите лекари (над 1000 лв.), пътеките на работещите в болници, работниците в Марица-Изток и тн.
Re: какво понижение очаквате на имотите ?
06-01-2009 - 18:30:55
Съгласен съм,че ще спаднат цените на мечтателите...,ах евро ох ...кеф???дА ДА АМА НЕ.А иначе ,като цяло застой..временен.Реални сделки на малко по високи цени от преди..една година...Завси за кои имоти ..Панелките..???
Re: какво понижение очаквате на имотите ?
16-01-2009 - 19:03:59
Падане на цените на имотите вече има. Въпросът е, с колко, защото стойностите са различни за имот на морети, на Банско, на панелките в Люлин и на обикновените просто надути цени. А за панелките, според мен ще стават тотално непродаваеми.
Re: 20-30% е в момента, очаквам 50% лето 2009-то
16-01-2009 - 19:43:17
avatar
butoff Написал:
-------------------------------------------------------
> 20-30% е в момента, очаквам 50% лето 2009-то
>
> В изключение на няколко града (столици, ама
> истински) в целия свят имотите бележат спад. Ма
> виж с'а ние сме остров разбирш'и.
> Бензина в САЩ 60 стинки и пак им е терсене, па ние
> сме и по-зле.
>
> Сериозно за кризата: споделете какви коледни
> премии взехте (взехте ли!?).
> Повече от 60-70 лева за бог да прости не съм чул
> някой от познатите да е взел.
>
>
> Толкова беше 2001 година!

Ние предполагаме, Господ разполага! Ако не разбереш, че за всяка държава собствената й столица е истинска, ще си мислиш, че като България друга държава в света няма. :]
Коледни премии народът взе. Около мен няма човек с бонус под 1000лв. Говоря за хора извън бранша, в който работя- компютърни дизайнери, предпечетари, ТП........
Re: 20-30% е в момента, очаквам 50% лето 2009-то
16-01-2009 - 20:21:10
avatar
Едни взимат бонуси, ама други ги уволняват, трети са с намалени заплати - говоря за същите които си изброила и положението хич не се заформя да е розово тази година.
Re: 20-30% е в момента, очаквам 50% лето 2009-то
16-01-2009 - 21:08:03
avatar
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Едни взимат бонуси, ама други ги уволняват, трети
> са с намалени заплати - говоря за същите които си
> изброила и положението хич не се заформя да е
> розово тази година.


Човекът питаше, аз отговорих. Никога, от 20г. насам, не е имало уравниловка. Както и липса на безработни. Нали се "борихме" за капитализъм и свободен пазар? Е, имаме ги, защо недоволстваш? spinning smiley sticking its tongue out
Re: 20-30% е в момента, очаквам 50% лето 2009-то
17-01-2009 - 00:18:49
avatar
Къде видя да недоволствам или си объркала на кого отговаряш?

Напротив, радвам се, че въпреки с цената на пропуснати ползи, ще мога да карам малко по-нормално по улиците на София, ако ме разбираш, и да не трябва да мисля къде да емигрирам. Защото кочината има някакъв предел, след който се превръща на нужник.

Пак си включваш досадното отговаряне на всяка цена, нима забрави, че моят коментар е за твоето "Коледни премии народът взе" - от това което написах просто трябваше да си направиш заключението, че неуместно си употребила думата "народът", а по-скоро там трябва да седи "някой" и тогава смисълът на написаното от теб е малко по-никакъв.
Re: какво понижение очаквате на имотите ?
17-01-2009 - 00:40:41
143% на тримесечие в главите на безпаричните



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-01-17 00:43 от anris.
Re: какво понижение очаквате на имотите ?
17-01-2009 - 03:23:36
avatar
anris, нямаш си представа чисто психологически колко са предвидими нещата, те за това са измислили "период на отричане" - та ти сега формираш тази група.

На мен ми е интересно тези, които се пънат да обясняват как всичко си е ОК, всички ли сте брокери, които сте се изкусили да купите по някой апартамент или парцел когато не трябва и сега виждате резултата от поговорката "лаком гъз кръв сере" smiling smiley Иначе какво друго обяснение може да имат подобни дрънканици идея си нямам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход