Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителство по време на криза ?

Публикувано от Rafa23 
Re: Строителство по време на криза ?
24-11-2008 - 11:15:07
Да,имате право,но качествените майстори, ми се струва,че не се заемат с малки обекти.Това е мое мнение,изградено от тазгодишният ми "опит"в строителството.Все пак, ще послушам съвета ви и ще се опитам да отсея до пролетта евентуалните майстори.Тогава и лошото време няма да ме притиска да се ангажирам прибързано с мазни обещания.Какво да се прави,това са уроците от живият живот! *pardon*
Re: Строителство по време на криза ?
24-11-2008 - 11:28:11
Вие на какъв етап сте в момента ? Къщата покрита ли е ? Ако не , какъв покрив трябва да има ? Аз пък само малки обекти правя ! В смисъл къщи , независимо от квадратурата . Още един приятелски съвет от мен - когато сменяте майстори , бригади и т.н. цената е все по-висока и по-висока , защото работата намалява и обекта става неатрактивен . В момента сме завършили два грандиозни ремонта на училище и детска градина в провинцията - декари с шпакловки и боя , декари подменен покрив и т.н. Ако решите напролет мога да Ви довърша къщичката !? Какво остава да се работи по нея ? Къде се намира ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-24 11:29 от MB2316.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход