Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени наем

Публикувано от martinio 
Re: Цени наем
28-11-2008 - 12:40:37
Дъвка, за пореден път ще кажа - огромни са ти комплексите, точно колкото ти е неграмотността, няма тема, която да не си превърнал в плювалня по брокерите ! Не аз съм продукт на комунизма, не аз мразя богатите и успелите, а ти !
Re: Цени наем
28-11-2008 - 13:26:45
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Дъвка, за пореден път ще кажа - огромни са ти
> комплексите, точно колкото ти е неграмотността,
> няма тема, която да не си превърнал в плювалня по
> брокерите ! Не аз съм продукт на комунизма, не аз
> мразя богатите и успелите, а ти !


1. нема как да ме убедиш че не си продукт на комунизъмът щото имаш 20 години стаж в него детството ти е минало под крилото на априлската линия на партията а бизнеса си го развил по беровото безвремие. а всички паметливи помнят кой и как прави бизнес тогава!
2. ти не може да мразиш себе си. все пак си лапкал до сега без да произведеш нещо различно от това което се пуска в тоалетната.
3. това че имаш пари не те прави нито богат нито успял. ще го разбереш скоро време.

аз обичам успелите и създаващите - тези които ни радват със това което създават и ние ползваме. по-добре се върни при корените на пра дедо си. той може би е бил достатъчно порядъчен и достоен човек макар и да е пасял овцете по чукарите. лошото е че не е побийвал достатъчно дедо ти та да не се занимава с малоумните идеологии.
Re: Цени наем
28-11-2008 - 15:42:07
avatar
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> В същото време не познавам нито един луд, който да
> живее в гарсониерка за 250 евро.
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> -------------
>
> zlostyr, аз пък познавам десетки такива, които
> плащат по 250 е за гарсониерка и лично съм ги
> настанявал, освен това не ги наричам луди. А ти
> сигурно имаш познати, които плащат по - нисък
> наем, ама не казваш, че живеят отдавна там и
> наемодатерите са решили да не им вдигат наема, ако
> са доволни от наемателите си. А разликата между
> мен с теб и дъвката например е, че аз нямам нужда
> да чета графики, защото познавам и следя пазара,
> общувайки си с наемодатели и наематели.

Дичо, недей да си доказваш правотата правейки грешни догадки

> А ти
> сигурно имаш познати, които плащат по - нисък
> наем, ама не казваш, че живеят отдавна там и
> наемодатерите са решили да не им вдигат наема, ако
> са доволни от наемателите си. )

Ства дума за апартаменти, наети в последната година-две максимум. Освен това написах и че:

"Един от тях нае преди един месец тристаен панел в Красно село за 270 евро."

И става дума за хора с доходи 2000+ лева на месец чисто. Не че не могат да си позволят 500 лева за гарсониера - просто това си е чисто набутване.

> А разликата между
> мен с теб и дъвката например е, че аз нямам нужда
> да чета графики, защото познавам и следя пазара,
> общувайки си с наемодатели и наематели.

С колко процента от всички наемодатели и наематели в София общуваш? 0.2%? 0.02%????
Re: Цени наем
28-11-2008 - 16:08:11
Otdavam 2 apartamenta v Mladost,edinia e 65 kv.m,panel,no s hol,2 stai,kuhnenski box,otdelno bania i otdelno toaletna..dadoh 2 sedmici,sled publikuvane na obiavata za 400 E,no davam i drug,nov 85 kv.m(s obshtite chasti),sustoiasht se ot hol,malka kuhnia,bania s toaletna...za 350 E(zastoto ne e za poveche ot 1 chovek)..Koi ste mi kaje logikata?A i naemateli vinagi ima,za momenta e po-dobre 800 lv naem,a ne 1500 kredit,koito sled 30 godini izliza 200%..popravete me ako burkam smoking smiley
Re: Цени наем
28-11-2008 - 16:34:50
С колко процента от всички наемодатели и наематели в София общуваш? 0.2%? 0.02%????

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Какъвто и да е процента, е повече от този на всеки, чиято работа не е тази, нали ? Или не се съгласен ?
Re: Цени наем
28-11-2008 - 16:48:56
Ства дума за апартаменти, наети в последната година-две максимум. Освен това написах и че:

"Един от тях нае преди един месец тристаен панел в Красно село за 270 евро."
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Точно така, в последните една две години, аз казвам, че в последните месеци се вдигнаха наемите. А 270 е за тристаен в Красно село е някакво изключение. Доколкото разбирам и ти смяташ, че на мен и на останалите посредници много ни се иска цените да са високи, дълбоко грешиш, за нас е по - добре цените да са по - ниски, но ние не можем да им влияем , съобразяваме се с тях. Поради неприкритата омраза на дъвката /който мрази - хората, купили жилище, хората, продали имот, хората даващи имот под наем, хората , наемащи имот и всички останали/ и още няколко човека тук се налага да се защитаваме и обясняваме понякога като ученички.
Re: Цени наем
28-11-2008 - 17:31:52
avatar
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> С колко процента от всички наемодатели и наематели
> в София общуваш? 0.2%? 0.02%????
>
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> ---------
> Какъвто и да е процента, е повече от този на
> всеки, чиято работа не е тази, нали ? Или не се
> съгласен ?

ОК, да речем, че аз общувам с 0.0002% от участващите на пазара, а ти с 0.2%. И това значи, че си много по-голям голям познавач на пазара от мен, така ли?

>Доколкото разбирам и ти смяташ, че на мен и на останалите посредници много ни
> се иска цените да са високи, дълбоко грешиш, за нас е по - добре цените да са по -
> ниски, но ние не можем да им влияем , съобразяваме се с тях.

И защо ви се иска да са по-ниски? Стига с това лицемерие...
Re: Цени наем
28-11-2008 - 23:32:37
Бай Пешо...в голям филм ме вкара,човек.
Ако някой като мен,с един пост във форум,може да подбие центе не нещо...е_ах ви пазара,и цените,дето имате...
Казвам ти реална ситуация,дали ще вярваш-твоя работа.Празно жилище само ми трупа разходи.Врати слагаха,домофони,боядисваха,щрангове сменяха...сега покрив искат да правят-фирмата им е обявила цена 9800 лева за целия покрив.Делено на 20 апартамента...ти си го сметни каква сума трябва да си извадя от джоба.На мен ми причернява само като посегна към калкулатора.Данъци и такса смет,сградна инсталация да споменавам ли?При нулев обем отопление по-миналата година имаше 380 лева изравнителна сметка за парно...това са само общи части и такса мощност.
Няма за кога да го чакам тоя,дето ще ми даде 300-400 евро наем.Ако ти имаш възможност един ден-чакай го.Аз нямам.
Re: Цени наем
29-11-2008 - 10:04:54
И защо ви се иска да са по-ниски? Стига с това лицемерие...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ето ти доказателство - ако беше брокер, щеше да знаеш и нямаше да твърдиш, че е лицемерие. При по - ниски цени, ще има повече сделки, простичко е. За един купувач 5 000 е надолу си е цифра, а за един брокер 5 000 е надолу значи 45 евро по - малко , сега разбра ли ?
Re: Цени наем
01-12-2008 - 15:42:47
за бълкарския комунсоциопат винаги е било проблем когато му казват нещата едно към едно.
дръж се, че този път отърване няма да има.
това което се случи в румъния а при нас го пропуснахме идва с пълна сила - дните са преброени и ще има пране на пешкира за некадърните номенклатури.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход