Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как Ани определят цената на недвижим имот и защо посредниците мамят наивни клиенти.

Публикувано от advokat Popov 
Re: Как Ани определят цената на недвижим имот и защо посредниците мамят наивни клиенти.
05-11-2008 - 15:24:44
Фло-Не съм платил 6%.Защото част от моята работа е да ПРОДАВАМ..!!ИМАМ АНИ !!
Платих..на КОЛЕГАТА /МОЯ БРОКЕР,КОЙТО РАБОТИ В АГЕНЦИЯТА МИ /И НА КОГОТО БЯХ бях дал офертата!!Другите колеги ани си взеха комисионата от купувача!! eye popping smiley
smiling smiley turbozol! Не е учтиво да питам ,колко си платил на колегата,но почина ми хареса!Т.е.,да не наемам АНИ ,срещу 6 %,а брокер на хонорар!Сега ще търся допирните точки между хонорар и 6000 евро при моя случай!Можеш ли да подскажеш приличен размер на хонорара?
Re: Как Ани определят цената на недвижим имот и защо посредниците мамят наивни клиенти.
05-11-2008 - 17:45:18
avatar
фло Написал:
-------------------------------------------------------
> turbozol! Не е учтиво да питам ,колко си платил на
> колегата,но почина ми хареса!Т.е.,да не наемам АНИ
> ,срещу 6 %,а брокер на хонорар!Сега ще търся
> допирните точки между хонорар и 6000 евро при моя
> случай!Можеш ли да подскажеш приличен размер на
> хонорара?


:} За камелия знам,че ще иска 50 евро на час, ако е на "офис"-на околовръстното я кара на прИмоция. :}
Re: Как Ани определят цената на недвижим имот и защо посредниците мамят наивни клиенти.
05-11-2008 - 18:49:49
avatar
фло Написал:
-------------------------------------------------------
> За камелия знам,че ще иска 50 евро на час, ако е
> на "офис"-на околовръстното я кара на прИмоция.


Re: Как Ани определят цената на недвижим имот и защо посредниците мамят наивни клиенти.
05-11-2008 - 19:59:03
Обичайните заподозрени, обичайните джафкания, отново заключена тема...
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.