Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо "брокерите" в БГ са арогантни,непрофесионалисти,нагли и се самопредлагат,а и най-често офертите им са преписани от нета

Публикувано от nikolase 
Попаднах на агенция,която не знаеше къде е търсения от мен имот.Като го открихме ,тогава агентката се запозна с продавача.Преди това се мотахме около час в разпитване за локацията.Агенцията се казва Рай от Пловдив и предлага "райски имоти на райски цени" cool smiley
От заглавието Ви се подразбира, че ВСИЧКИ брокери са арогантни, нагли и непрофесионалисти. А после излиза, че просто сте попаднали само на ЕДНА брокерка, която не е знаела къде точно е имота... Логиката определено не е сред силните Ви ментални оръжия. Или може би сте доста нетърпелив и трудно понасяте чуждите грешки. Дано сте така критичен и към самия себе си! Съветът ми към Вас е да поброкерствате два месеца, да се поборите с претенциите на клиентите, да Ви прескочат поне веднъж, пък след това, ако не сте вече в психиатрията, да попишете в някой форум.
авел, ако професията ти тежи просто я смени smiling smiley
не може да очакваш да се взима с една сделка (една човекоседмица труд) 20 минимални а после да искаш да ти е лесно!
А хората ви прескачат, защото не можете да си организирате бизнеса и не може да защитите цената, която искате!

Съгласен съм, че има и професионалисти. Но за съжаление те са твърде малко. Аз лично също съм бил потърпевш от АНИ! И то при положение, че нито ги познавах нито знаех кои са...

Незнам за кой път апелирам - съберете се и си оправете градинката за да се спре тази взаимна мъка!
avel Написал:
-------------------------------------------------------
> От заглавието Ви се подразбира, че ВСИЧКИ брокери
> са арогантни, нагли и непрофесионалисти. А после
> излиза, че просто сте попаднали само на ЕДНА
> брокерка, която не е знаела къде точно е имота...
> Логиката определено не е сред силните Ви ментални
> оръжия. Или може би сте доста нетърпелив и трудно
> понасяте чуждите грешки. Дано сте така критичен и
> към самия себе си! Съветът ми към Вас е да
> поброкерствате два месеца, да се поборите с
> претенциите на клиентите, да Ви прескочат поне
> веднъж, пък след това, ако не сте вече в
> психиатрията, да попишете в някой форум.
Авел не само тази професия е тежка,ако имаш нужните знания и умения няма да е тежка за теб.Има много по-натоварени от психична гледна точна професии,например лекари,счетоводители,архитекти,адвокати,в тези професии наистина се изисква полагането на огромен умствен труд.При брокерите напрежението не е толкова голямо,истина е че се работи с клиенти и те са капризни и са прави да са капризни все пак не купуват вафла или блузка от 5 лева(да не говорим че и при избора на вафла и блуза хората също са капризни)
Авел призовавам те за един ден да обиколиш околко 20 Ани и после да споделиш какво ти е мнението със сигурност няма да е добро.Пробвай да видим тогава дали няма да дойдеш на нашето мнение?След обикаляне цял ден по агенции,а често избора на имот продължава повече от месец,ще се наложи да се нагледаш на такива грозни имоти,които даже не си споменал ,че искаш да видиш,а и те самите няма да са ги виждали до момента на огледа.
А те милите все предлагат и хвалят "този двустаен ще стане на тристаен като направите терасата на кухня и цената му ще стане с 20000е отгоре" и ти предлагат абсурдни имоти и те правят на будала все едно нищо не разбираш могат за месец да те вкарат в психиатрията.Ще те наричат с всякакви думи душко,скъпа,а накрая ако не харесаш имота ,който ти предлагат ще започнат с грубия тон.
Николасе, не ги оставяш на мира тия брокери, ей smoking smiley
Само така, бой по каските докато се пооправят :} :} :}
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Николасе, не ги оставяш на мира тия брокери, ей
>
> Само така, бой по каските докато се пооправят


Да той им прави добра услуга,помага им да се осъзнаят навреме ,че току виж отпаднали от пазара и останали безработниsmiling smiley
Човек, който затрупва форума с писания против ненужните агенции казва: "Попаднах на агенция ..." ! Ма как така? Да не се блъсна в нея, от небето ли падна или насила те накараха да отидеш при нея ...
ОБЯСНИ НА ВСИЧКИ ЗАЩО ПОЛЗВАШ АГЕНЦИЯ, ЩОМ СА НЕНУЖНИ.
Има си тема за оплакване от агенции и тя е тази. Престанете с тези еднакви теми, за и против агенциите и брокерите, по този въпрос може да изкажете мнението си в тази тема, която наскоро бе пусната от Продавач.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.