Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как да ги Прескоча?

Публикувано от ivan-asen 
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 14:43:01
qnko, kikito83 ,nikolase, по съветите, които давате личи що за хора сте. Всъщност и този, който ви пита е същият. Нямам дума за вас. За да не бъда груб. Представям си само ако имате деца на какво ли ще ги учите ?! Все пак на въпроса - обади ми се на лични, ще ти намеря жилище, ще ти помогна за сделката. Безплатно. Явно имаш нужда от помощ, ще ти помогна.
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 14:54:56
Хора, както знаете работата на агенциите се заключава в това да преписват частни обяви от нета или вестниците,след това да оспамват с тях де що има сайтове за имоти и списания-РЕКЛАМИРАЛИ,без някой да ги моли-това е неморално.Така че купувачи, на неморални субекти като АНИТАТА-трябва да се ототговори по подобаващия неморален начин-да бъдат прескачани. smoking smiley
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 14:59:46
Скоро видях една обява за един парцел до Пловдив обявен във вестника и реших да се обадя ,отговори ми брокер ,аз го попитах в регулация ли е парцела той вика незнам ще питам собственика питам: в кой край на селото е отговор-"незнам ще питам собственика"
Попитах го господине Вие виждали ли сте имота отговор"не още никой не е проявил интерес и затова не съм ходил"
След някой друг ден господина се обажда,че разговарял със собственика и искал да ходим на оглед.Казах му тактично,че нямам време и аз ще му се обадя.
На другия ден пак звъни,на по следващия пак и пак и накрая уговорихме среща направо в селото.Заведоха ме на парцела и като стигнахте изкочиха съседи,оказа се че е извън регулация,а милия брокер незнаеше.Съседката се вкючи и попита на каква цена го даваш продавача и каза цената и тя вика "Ухх много скъпо ей там в оня край продават на по евтина цена и ми каза имах ли визитка леля" и аз и дадох ,защо да не и дам общителна жена се оказа.После същата комшийка каза на продавача "ти през ден вдигаш цената от три години ти стои парцела и все я вдигаш"Жената каза че има проблеми и с тока и водата,тъй като трябва да се иска разрешение от цеха,който е наблизо и ще се дължат към 5000 лева,тя също била платила.Брокера въобще не подозираше за тези подробности.
След малко продавача ми подаде визитка и каза ще се споразумеем за цената знам ги тези подробности щях да ви ги кажа.И каза аз правя изолации ако имате нужда се обадете.
Брокера подскочи: ама защо взимате визитката нали имате моята,аз му казах защото господина ми я дава не е възпитано да откажа.
Кажете сега ако се доверя на агенцията как ще ми защити интереса като даже не знае къде се намира имота,какви са подробностите около имота.най добрия вариант е човек да си провери всичко сам,ще разговарям със специалист ,който се занимава със смяна на статута,за което ще му платя,ще разговарям със собственика на цеха да видя какви са му условията,ще си пусна тежести за 10 г назад и т.н.ЗАПОМНЕТЕ ЧУЖДА РЪКА ГРЪБ НЕ ЧЕШЕ!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-17 15:02 от kikito83.
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 15:42:12
При прескачане следва ..бой и.................?Кикето да отговори!! :}
Ако едното от двете и се случи сигурно ще се радва :}
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 15:47:12
Къв бой ве всичките брокерчета сте едни лихмусчета
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 15:53:49
avatar
qnko Написал:
-------------------------------------------------------
> Къв бой ве всичките брокерчета сте едни
> лихмусчета
>


Гларусче, ти пък какво знаеш за имотите и брокерите? Това да не ти е дуенето по плажа?
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 16:00:06
ДНКО-не си прав..,казах бой и ..............,а ти само с кютек искаш да се разминеш,а Кикето си трае свенливо.. :} :}
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 17:33:01
Обясних ти приятелю,че на теб АРГУМЕНТИ НЯМА ДА ДАМ!
Може и да ми е недостатък ,но аз с прости хора и с БЕЗУПРЕЧНИ ИДИОТИ не водя сериозен разговор!!
А колкото за преписването на обяви от НЕТА...НЯМАМ НИТО ЕДНА ПРИЧИНА ДА ГО ПРАВЯ!!
По един или друг начин съм създал СХЕМАТА на брокера ,която работи за мене..и намирам време за идиотчета с които по някакъв начин да се забавлявам. eye popping smiley
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 17:53:28
Понеже ми е изтрит поста confused smiley ще го повторя отново!!!

Към "иван-асен" и темата му "Как да ги Прескоча":

Този ти пореден ник, не ти отива!"GNIDATA"би ти лепнал чудесно!Перденцето, зад което си се скрил, е доста прозрачно :g:

Хей,не разбрахте ли,че тази тема е чиста проба провокация?Не долавяте ли разкривеното и неграмотно перо на стар нам познайник? winking smiley





Към "чистача"в този форум/модератора/:Това ли е поста,който най-вече не отговаря на правилата ви,че сте го изтрили? :g:
Моля,за публичен отговор?Не на лични?
На "чист" български-МЕРСИ!
Re: Как да ги Прескоча?
17-10-2008 - 17:54:28
Тази и тази тема ще бъдат заключени поради неспиращите обиди и нецензурни изказвания. Ясно ми, че спора за и против агенциите е огромен, но да се води по този начин няма да стане. Дотогава темите ще се заключват, впоследствие и трият.

komin4e съжалявам, но доста мнения се изтриха с опцията за бързо триене.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-17 17:57 от Misioner.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.