Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Промяна на статут на земеделска земя

Публикувано от gyndi_82 
Промяна на статут на земеделска земя
08-10-2008 - 12:28:41
Здравейте!Не видях подобна тема,затова реших да пусна този въпрос.Инетересува ме фирми,които се занимават с промяна на статута на земед земя в регулиран парцел в района на София.Имат ли лиценз,за колко време се изпълнява поръчката,какъв договор се подписва и някои от вас ползвал ли е услугите на въпросните фирми?Проверен е иматът според градоустроиственият план може да се вкара в регулация!Идеята ми е,дали си заслужава сам човек да го прави това(нерви,бюрокрация,време,което е кът)или е по добре да си заплати за услугата?Надявам се темата да предизвика дискусия. :]
Re: Промяна на статут на земеделска земя
14-10-2008 - 09:49:40
Май изглежда ще си дискутирам сам spinning smiley sticking its tongue out cool smiley :!: ->
Re: Промяна на статут на земеделска земя
16-10-2008 - 17:07:03
Лошо!Говорих с един архитект,който не му е това работата и ме посъветва сам да се спавям.Така че,некой да е минавал през процедурата,или да ми пише някой къде може да се провери стъпка по стъпка процедурата?
Re: Промяна на статут на земеделска земя
16-10-2008 - 17:15:40
avatar
Вероятно никой не ти отговаря, защото е дискутирано многократно.

Пусни търсене в юридическия подфорум - например това.

[forum.imoti.net]

Успех

Блондинка по душа
Re: Промяна на статут на земеделска земя
16-10-2008 - 17:16:28
hi,ima takiva firmi.ednata e geodet, drugata geocad
minavala sym q procedurata, baq dokumenti sa i pozicii v min. na zemedelieto.obadi se na firmite, plati si i 6te stane.ina4e tuk nqkoi da ti obqsnqva stpyka po stypka, dosta bezplatna informaciq.
Re: Промяна на статут на земеделска земя
16-10-2008 - 20:03:14
avatar
gyndi_82 Написал:
-------------------------------------------------------
> Май изглежда ще си дискутирам сам ->


Дискутирана е темата. Пусни си търсене във форума и ще намериш- има обяснение- крачка по крачка........има и телефони на фирми.
Re: Промяна на статут на земеделска земя
17-10-2008 - 10:46:15
Благодаря ви,мили женички clap: smiling smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.