Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Конспирацията около Руски Дом

Публикувано от shutov 
Конспирацията около Руски Дом
16-09-2008 - 12:25:43
Невероятна история се получи около всеизвестният в брокерските среди офис на Руски Паметник ( Руски Дом) 256 кв.м. първоначално цените, които бликаха от имот.бг и имоти.нет бяха от 519 000 евро до 620 000 евро (повярвали са си някой смешни брокерчета) и какви ли не вариации на оферти. Аз лично отидох там с мой много сериозни клиенти на оглед през колега от "АНИ" и клиентите ми казаха - "ОК. искаме го" и веднага се обадих на колегата да му кажа да дава документи и да действаме (предварителен договор и тн. ) , Но какво се получава :
- колегата не си дига телефона 1 ден , 2 дни, 3 дни и на ден 4ти ми вдига и каза- Не е актуална, продаден е !
- след това след около 2 седмици голяма агенция като "М...ла" го пускат като "НОВА ТОП ОФЕРТА" звъня им и питам .......... при което те казват че е актуална. След 3 дни пак звънят и казват не е актуална clap: браво Язък им за имиджа
- Същата история се получи и с още други 2 големи агенции и няколко по- малки.

В крайна сметка не се знае какво е станало там. Дали е продадено, дали е капарирано, дали изобщо се продава.

Ако може някой колега да ми даде един грамотен и точен отговор на това реално как стоят нещата ще съм му Безкраиииииино благодарен !!! А ако може някой да ми го уреди да го купя и дори за 590 000 ( 70 000 евро отгоре) ще го купя веднага !

Поздрави и успехи на всички , който се опитват да си купят нещо по голямо и сносно в центъра smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход