Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Такса оглед

Публикувано от VVV 
Re: Такса оглед
16-09-2008 - 09:30:16
Не разбирам що за тема е това!!!
Всеки може да сложи цена от 100 лева на парче Хамбургски салам. Ако има кретен, който да ги даде, проблема е в КРЕТЕНА, а не в ПРОДАВАЧА.
Пет лева за оглед ще дам, когато цъфнат налъмите! А може и да ги дам тея 5 лева просто за да се погавря с някой, ако ми е лошо настроението. Лудо ще го направя това "брокерче" дето ми ги поиска. Ей така, от амбиция луд ще го направя. Ще искам фактура, с точно описание на услугата, после ще попитам "невинно" за фактурата в данъчното, един вид ще поискам справчица. Всъщност май трябва и договор да има, защото това е посредническа услуга. Ама не договор по принцип, а за конкретния оглед. После и едно сигналче до КЗП ще пусна, щото той да се скъса, не може да изпълни задълженията си по това договорче.
Ако разчетите за ми верни, тези 5 лева ще му излязат златни. Този с гаранция няма повече да иска пари за оглед

АЙДЕ БЕ, ХОРА, ПОКАЖЕТЕ ПОНЕ ВЕДНЪЖ, ЧЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАЩИТАВАТЕ ПРАВАТА СИ!

:g:
Re: Такса оглед
16-09-2008 - 13:00:17
До Чим-джим-Нямаш ядове бе скоте..Ще ти дам и фактура и касова бележка,разбира се ще платиш и ДДС, като отидеш в КЗП ще ми го преместиш от десния в левия..,защото всичко е в реда на нещата.И после ще те "барна "и ще се сетиш ,че не е трябвало да се "отваряш"и "ще ти цъфнат налъмите "наистина.. eye popping smiley
Re: Такса оглед
16-09-2008 - 13:47:32
Та извода е бягайте от брокерите, защото са много лоши и опасни! :!: :!: :!:
Re: Такса оглед
16-09-2008 - 14:29:17
Таакива като Чим джин да бягат и то бързо и ти също..Не ни трябвате.,ако въобще трябваш на някой. ->
Re: Такса оглед
16-09-2008 - 23:41:17
Turbozol-че, до гуша ми дойде от нещастници, които са силни във виртуалния секс. Искаш ли пред всички форумци да се хваним на един бас: Аз официално ще ти платя пари за оглед, а ти после ще си отчетеш коректно пред всички загубите от сделката. Ако не го направиш, аз ще имам право официално, с твое ПИСМЕНО разрешение, да обявя пред ТОЗИ ФОРУМ кой си и за коя агенция работиш, както и реалните параметри на сделката. Хайде пич, излез от виртуалния анонимен свят и ела в истинския живот. После ще преброим труповете. Съгласен? Ако ти успееш да ми вземеш КОРЕКТНО петте лева, аз ще ти приведа като бонус 500 (петстотин) лева.
Условията са следните:
1. Ти или твоята агенция да се задължите, че условията, които ще договорим, ще са официална форма на договор с клиентите ви за следващата ЕДНА година, считано от датата на договора. (предпазна клауза за еднократно използван договор)
2. Ти или твоята агенция, в случай на санкция от компетентни органи по съответния договор, трябва ПУБЛИЧНО да огласите в ТОЗИ форум причината (закон, член, алинея), вида и размера на съответната санкция, както и името на юридическото и/или физическо лице, на което е наложена санкцията.
Ако си съгласен, чакат ни интересни дни във форума.
Ако не си, върви и се направи поредната виртуална ---- (термин от еротиката, касаещ действия, които един индивид извършва сам със себе си).

Turbozol написа: Ще ти дам и фактура и касова бележка,разбира се ще платиш и ДДС

Ти наистина ли ми пишеш, че НЕ издаваш данъчни фактури и че при неиздаване НЕ ОТЧИТАШ ДДС? Наистина ли си мислиш, че интернета е толкова анонимен? А това "85.187.184.---" говори ли ти нещо? Боже, някои хора са наистина толкова нагли, че си мислят, че могат да лъжат И НАС И ДЪРЖАВАТА както им хрумне!



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-09-17 00:02 от Чимиджимичамиджоми.
Re: Такса оглед
17-09-2008 - 00:25:19
МОЛБА
от: ЧИМИДЖИМИЧАМИДЖОМИ, обикновен форумец
до: МОДЕРАТОРИТЕ на сайта

Господа Модератори,
Във връзка със зачестилите прояви на злоупотреба със собственото си състояние (душевно и физическо) от страна на някои съфорумци, моля да ми баде разрешено, с цел максимално достоверно и адекватно изразяване и постигане на ВСЕОБЩО РАЗБИРАТЕЛСТВО във форума, да използвувам следните съкращения и абревиатури, които по принцип се смятат за проява на лош вкус:

1. термин от еротиката, касаещ действия, които един индивид извършва сам със себе си = ЧИКИДЖИЯ/ЧЕКИДЖИЯ (имайки впредвид лошото владеене на български език в областта на еректилното самообслужване, моля да ми бъде разрешено да използвувам и двете абревиатури/съкращения)

Забележка: Във връзка с възможността, предоставена на някои от съфорумците, да формират коефициента си на интелигентност чрез оценка с ДА и НЕ (IQ = YES/NO), моля да ми разрешите да допълвам съответния списък с абревиатури/съкращения до постигане на максимална степен на простота в изказа.

С уважение: ЧИМИДЖИМИЧАМИДЖОМИ, обикновен форумец.

P.S. За всяко допълнение ще искам отделно разрешение!





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-09-17 00:37 от Чимиджимичамиджоми.
Re: Такса оглед
17-09-2008 - 07:33:29
Чимиджимичамиджоми Написал:
-------------------------------------------------------
> Turbozol-че, до гуша ми дойде от нещастници, които
> са силни във виртуалния секс. Искаш ли пред всички
> форумци да се хваним на един бас: Аз официално ще
> ти платя пари за оглед, а ти после ще си отчетеш
> коректно пред всички загубите от сделката. Ако не
> го направиш, аз ще имам право официално, с твое
> ПИСМЕНО разрешение, да обявя пред ТОЗИ ФОРУМ кой
> си и за коя агенция работиш, както и реалните
> параметри на сделката. Хайде пич, излез от
> виртуалния анонимен свят и ела в истинския живот.
> После ще преброим труповете. Съгласен? Ако ти
> успееш да ми вземеш КОРЕКТНО петте лева, аз ще ти
> приведа като бонус 500 (петстотин) лева.
> Условията са следните:
> 1. Ти или твоята агенция да се задължите, че
> условията, които ще договорим, ще са официална
> форма на договор с клиентите ви за следващата ЕДНА
> година, считано от датата на договора. (предпазна
> клауза за еднократно използван договор)
> 2. Ти или твоята агенция, в случай на санкция от
> компетентни органи по съответния договор, трябва
> ПУБЛИЧНО да огласите в ТОЗИ форум причината
> (закон, член, алинея), вида и размера на
> съответната санкция, както и името на юридическото
> и/или физическо лице, на което е наложена
> санкцията.
> Ако си съгласен, чакат ни интересни дни във
> форума.
> Ако не си, върви и се направи поредната виртуална
> ---- (термин от еротиката, касаещ действия, които
> един индивид извършва сам със себе си).
>
> Turbozol написа: Ще ти дам и фактура и касова
> бележка,разбира се ще платиш и ДДС
>
> Ти наистина ли ми пишеш, че НЕ издаваш данъчни
> фактури и че при неиздаване НЕ ОТЧИТАШ ДДС?
> Наистина ли си мислиш, че интернета е толкова
> анонимен? А това "85.187.184.---" говори ли ти
> нещо? Боже, някои хора са наистина толкова нагли,
> че си мислят, че могат да лъжат И НАС И ДЪРЖАВАТА
> както им хрумне!
>
>
>
> Редактирано 3 пъти, последният път 09/17/08
> 12:02AM от Чимиджимичамиджоми.



Защо се занимаваш с Турбозол.Той е много зле когато не си пие успокоителните.Време е вече да се иска от клиентите такса антиоглед,когато клиента е подведен от брокера и губи време и разходи за транспорт за да ходи на оглед на имот,който е далеч от това,което търси.Да не говорим как се мотат брокерите,тъй като не знаят къде точно е имота...нямат договор със собственика да го предлагат и други такива..
:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-17 08:30 от nikolase.
Re: Такса оглед
17-09-2008 - 14:28:24
Чими СЪГЛАСЕН-Издавам данъчни фактури!!!Отчитам ДДС!!!Имам счетоводител!!!
ПРИЕМАМ УСЛОВИЯТА ТИ,ако приемеш облога -5000Е ПЛАЩА ГУБЕЩИЯТ!!
Мога и да излезна от анонимност,ти решаваш!!


ЗАДАЙ ТОЧНИЯТ КАЗУС ПРЕДВАРИТЕЛНО!! smoking smiley
Re: Такса оглед
19-09-2008 - 01:16:12
МОЛЯ "БЕЗ ПОСРЕДНИК"
clap:
Re: Такса оглед
19-09-2008 - 12:20:59
Обмислям казуса! Не съм се отказал.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход