Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Stroitelstvo v Iztok

Публикувано от nikoborisov 
Stroitelstvo v Iztok
12-08-2008 - 12:34:00
Zdraveite,

opitvam si nameria apartament ot novo stroitelstvo v kvartal Iztok. No tam vazmojnostite sa dosta ogranicheni.Privlichat me komunikativnostta na kvartala I blizostta mu do park. Shte bade blagodaren na vseki ot vas,koito mi dade niakakvi nasoki I informacia za imoti v tozi raion.
Re: Stroitelstvo v Iztok
12-08-2008 - 14:15:25
Здравейте,

Интересува ли Ви оферта за предстоящо строителство в кв.Изток? Става дума за сграда, строителството на която ще стартира в началото на септември. Ако да, оставете телефон или e-mail за контакт.

Успешен ден!
Re: Stroitelstvo v Iztok
12-08-2008 - 19:12:19
въобще не са ограничени възможностите. падат градинка след градинка. например тази при КАТ. строител артекс [www.arteks.net]
до 800 000 евра има имоти. справка имоти.нет
Re: Stroitelstvo v Iztok
12-08-2008 - 19:20:33
Osven stroitelstvoto na Arteks Tintiava 2 & 3 i kompleks Richarite(ili neshto ot sorta) az ne uspiah da nameria drugi predlojenia. Mejdu drugoto Arteks izglejda nadejden stroitel imaiki v predvid obekta im na LAtinka, Vie kakvo mislite?
Re: Stroitelstvo v Iztok
12-08-2008 - 19:21:52
<do Enravota >kontakta mi e nikoborisov@abv.bg Moje da mi izpratite oferta
Re: Stroitelstvo v Iztok
14-08-2008 - 17:32:46
Артекс са добри да, може да видиш също и в този комплекс "Есте хоум енд СПА" [estehomeandspa.com]

Love is all around
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход