Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ново '' Брокерска мрежа ''

Публикувано от svetlio_sps 
Ново '' Брокерска мрежа ''
30-01-2011 - 21:36:22
Уважаеми купувачи , продавачи и брокери моля споделете вашето мнение за новата услуга от имоти.нет наречена '' Брокерска мрежа ''
Re: Ново '' Брокерска мрежа ''
31-01-2011 - 19:16:46
За лов на клиенти или за "споделяне" на клиенти е? Ако е първото - няма перспектива. Ако е второто - като мярка за оцеляване, до промяна на ситуацията в позитивна посока, може и да стане, но едва ли.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-31 19:17 от general.
Re: Ново '' Брокерска мрежа ''
16-02-2011 - 15:10:44
аз лично не мога да разбера идеята на тази "брокерска мрежа". Например ако си харесем имот (въпреки, че излиза така че средните цени в "брокерската мрежа" са по-високи поне за това търсене, което направих в сравнение с "конвенционалните обяви" ), то имам списък с агенции и аз избирам към коя агенция да се обърна.
Много въпроси изникват при мен: коя агенция с каква комисионна работи; дали изобщо познават имота, дали ще могат да ми отговорят на въпросите, или пак задължително ще ме канят на огледи. Размиват се нещата, все едно споделена отговорност, споделено представяне на имотите. Мисля, че "кашата" се задълбочава така.
Може би е направено с цел да не се дублират обявите от различните агенции, но според мен не е гаранция че няма да се получат дублажи.
Наистина не мога да разбера рационалното зрънце в тази идея.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход