Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СЕГА Е МОМЕНТА ЗА ИНВЕСТИЦИИ ВЪВ ВИДИН

Публикувано от najnaj 
най най, а е така да ми кажеш освен за цените на земеделските земи как вървят цените на имоти в града. че като гледах тук обявените оферти ми те са сходни със софииските. а за къщи които са строени 20-30те години и са на гредоред и в голяма част за бутане цените са направо равни. щото от поне пет години търся имот тамА но именно цените ме просълзяват.
Re: СЕГА Е МОМЕНТА ЗА ИНВЕСТИЦИИ ВЪВ ВИДИН
20-02-2006 - 14:46:19
ето и цените на имотите във Видин към момента за интересуващите се :
гарсониери панел-16000 лв
гарсониери-тухла-26000 лв
двустаини панел-25000лв
двустаини тухла-45000лв
тристаини панел-35000лв
тристаинитухла-70000лв
парцел в регулация на булевард"Панония"-40лв/м2
--------------------------в КАлето и център-100лв/м2
за повече информация Видински имоти
GSM:0888324272 :crazy:
Re: СЕГА Е МОМЕНТА ЗА ИНВЕСТИЦИИ ВЪВ ВИДИН
20-02-2006 - 14:54:56
Ей,братле,бъди по-голям ОПТИМИСТ,ако искаш да се случват хубавите работи около теб,а колкото до Видинския изгрев-запиши си датата на тези разговори ,за да ти напомня цял живот за испуснатия шанс за добра инвестиция,както преди години смелите инвеститори купуваха празни парцели в София и сега позлатяват начинанията си..........така и всички ПОГЛЕДНЕТЕ СЕРИОЗНО НА ПРЕДЛОЖЕНИЯТА МИ в този готин форум! :}




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-02-20 15:57 от najnaj.
Re: СЕГА Е МОМЕНТА ЗА ИНВЕСТИЦИИ ВЪВ ВИДИН
20-02-2006 - 15:16:25
В София спечелиха и доста идиоти - нали знаеш, че господ ги пази в някой случаи.
Та няма да е чудно и във Видин някой ад спечели, но това не значи, че е постъпил умно - просто е имал късмет.
Re: СЕГА Е МОМЕНТА ЗА ИНВЕСТИЦИИ ВЪВ ВИДИН
22-02-2006 - 20:42:48
оптимист съм и предпочитам хубавото да е за мен а не около мен. този разговор го водя със себе си още от 1998г. но обявените цени за града винаги са били близки до софийските. и това ме е възпирало. както са казали арабите, по добре врабче в ръката отколкото сокол в небето. опитах да пусна ЛС ако е стигнало имайте го предвид
iordan asenov
Re: СЕГА Е МОМЕНТА ЗА ИНВЕСТИЦИИ ВЪВ ВИДИН
02-05-2006 - 17:02:54
dobre be daite mi gori ot 1000 dka nagore i lozq ot 1000 dka nagore ama sus statut na gora i lozq i da ima nasajdeniq po vidinskiq krai imam seriozen investitor
Re: СЕГА Е МОМЕНТА ЗА ИНВЕСТИЦИИ ВЪВ ВИДИН
02-05-2006 - 18:05:04
BAtka,malko si zakysnial s ofertata za zakupuvane na 1000 dka.... winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход