Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Парцел - разрешителни

Публикувано от nedialkomm 
Re: Парцел - разрешителни
09-07-2008 - 23:36:37
nedialkomm Написал:
-------------------------------------------------------
> Информацията която ми бе необходима е нещо от
> вида:
>
> 1) трябва да се вкара парцела в регулация. Това
> става в кметството по райони
> 2) виза за строителство. Това става при главния
> архитект еди къде си
> 3) разрешения от пожарна, ВиК и т.н. Това става в
> пожарната, софийска вода...
> 4) одобряване на инвестиционен проект. Това става
> от архитекта
> 5) определяне на РЗП на парцела
>
...

Че ти направо си си налучкал процедурата...Това е скелета, хващай страниците да пълниш!

Re: Парцел - разрешителни
09-07-2008 - 23:58:06
Сигурен ли си, че това което писах е вярно? Това можах да разбера от ЗУТ и от разни други сайтове. Но не съм сигурен за реда. Нито дали това е всичко...
Re: Парцел - разрешителни
10-07-2008 - 01:23:30
камелия,
права си, това момче си мисли, че законите са само за юристи! Наистина жална ни майка!
Re: Парцел - разрешителни
10-07-2008 - 09:26:32
това е скелета ....хващаи странниците да пълниш, и хубаво огледаи от скелета на не липсва я крак я ръка
Re: Парцел - разрешителни
10-07-2008 - 12:05:07
Най -лесно ще стане ако се опиташ да направиш следното.Чети ,мисли САМ ,а после си напиши заданието..Във форума няма кой да ти го даде написано!!! smoking smiley
Re: Парцел - разрешителни
10-07-2008 - 13:29:05
.............колеги, колеги - не се ядосвайте, че ви мине .............обяснете му , че току виж утре стане някакъв шеф някаде и ще трябва ние да му се молим................нали знаете как е - не ми хвали знания и опит, хвали ми ............чичовото
и тъкмо ще му платим и за дипломната, и за лекциите ............
нищо че сега не може да чете закони кати юрист, нито пък да тълкува правилници като архитект................. winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход