Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво можем да направим заедно?

Публикувано от Uraa 
Re: Какво можем да направим заедно?
17-06-2008 - 14:19:01
emiliano,

най-вероятно е точно както казваш, но предпочитам да правя някакви безсмислени правилни неща, отколкото да се ожесточавам от реалността и да допринасям тя да бъде още по-неприятна. Ако цитирам по смисъл едно изречение от К.Вонегът: "Дори и нищо от това да няма смисъл, това не значи че трябва да правим един на друг живота си непоносим."
Re: Какво можем да направим заедно?
17-06-2008 - 18:13:18
И така да е ,аз имам чиста съвест ,че отпадъка е изхвърлен където трябва, а дали и какво става след това мисля че е работа на други хора
За нас като гости на тази планета не ни остава нищо друго освен да я запазим
И аз се включвам на драго сърце да събера малко хартиики около нас
Идете в Албена -както е чисто там така искам да е навсякъде clap:
Re: Какво можем да направим заедно?
17-06-2008 - 19:29:22
Mоже би трябва да разширим идеята на усера и да помолим за нетърпимост към всеки акт на замърсяване. Малко е непричично за Българина, но е вид контрол и помага за поддрържането на чистотата.
Re: Какво можем да направим заедно?
18-06-2008 - 19:21:51
kuzmanin Написал:
-------------------------------------------------------
> Mоже би трябва да разширим идеята на усера и да
> помолим за нетърпимост към всеки акт на
> замърсяване. Малко е непричично за Българина, но е
> вид контрол и помага за поддрържането на
> чистотата.
>


Приветствам начинанието! Наистина е по-правилно и по-европейски да изразиш нетърпимост към всеки акт на замърсяване, а не да ставаш слуга на "мангалите", независимо дали са българи, цигани или турци. Браво! Но още по-добре е да има и наличност на изрично поставени контролиращи органи, които да бъдат подпомагани от гражданската съвест и нетърпимост.


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход