Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

с пресни впечатления от Бг

Публикувано от kuku987 
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 18:09:00
Докато някой хубав ден не срещнеш кордона на някой министър на магистралата и тогава от джипа ти нищо няма да остане а близките ти ще водят безкрайни дела, ще има ексхумации, аутопсии и накрая пак нищо!

с такова впечатление останах само когато центъра на София беше напълно блокиран заради посещението на някакъв американски президент и после за някаква негърка пак
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 18:26:40
Всичко написано до тук направо бледнее
вярвате или не току що откраднаха бегача на сина ми....... sad smiley
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 18:34:54
Хубаво че не са го били.


PS: Всяко нещо си има и добра страна. Това обаче не означава че трябва да ни харесва.
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 18:41:53
Ядосах се ....
това обаче на означава че не харесам БГ
обаче като ги хвана ......
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 18:50:29
Нищо не съм казвал за България. Говорех конкретно за случката. Иначе да, и аз си харесвам родината, но има една камара неща в нея които са меко казано неприятни. Та хубаво че не са го били детето, колело се купува.
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 19:06:37
Така е аз те разбрах още в предишния пост...
Искаше ми се да разкажа нещо
Един познат живееше в америката известно време и се завърна, след завръщането си се държеше с почти всички арогантно(с мен не смееше) , а как караше кола просто беше абсолютен гамен на пътя....
По улиците непрекуснато хвърляше хартиики ,а пепелника от колата изсипваше директно на улицата..
Попитах го защо прави така , преди не беше такъв арогантен,защо не пази
а тои ми отговори че изобщо не му пука за бг и българите ,че според него всички тук сме били мърши долнопробни и тн итн и тн..........
този индивид работеше като келнер и толкова се беше подтиснал от това да слугува на другите ,че целия свят му беше крив........
хвалеше се че понякога е изкарвал по 600долара на вечер, като виждаше обаче че аз и още няколко човека изобщо не се впечатлявахме направо побесняваше
говоря в минало време защото това се случи миналото лято а от тогава насам не разговарям с този човек ...казах му че когато си промени отношението кум близките си към познатите и приятелите си тогава мога да говоря отново с него ....това обаче не се случва, а тои все така слугува маи само че вече в гадната бг и то с много по ниско заплашане
свят широк -хора много................................................................
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 20:22:59
dival Написал:
-------------------------------------------------------

> Пишете,даваите мнения за имоти..ако трябва и за
> банки си говорете но, не плюите по родината си
> ...
> Не защото съм някакъв супер патриот или
> родолюбец(леле и аз как ги виждам нещата) а просто
> защото това не говори добре за самите
> вас.........
> Наи офицялно те каня на гости в провинция бг не в
> столица -една седмица не повече......после пак ще
> напишеш пост
> ЖИВОТА Е ТАКЪВ КАКЪВТО СИ ГО НАПРАВИМ !

Аз не вярвам, че емигрантите плюят по България. С много много редки изключения може и да има такива, но като цяло поне 99% мислят доброто на България.
Ако ти си родител и казваш грешките на детето си ти в никакъв случай не си и представяш, че го плюеш емигрантите също не мислят, че "плюят" като изнасят неуредиците на свят.
Ако доклада на Брюксел за България е негативен никой няма да го приеме като плюне с/у България.


ПП
На нас като народ малко ни куца дипломацията и етиката, по грубички сме и по тези въпроси всеки един от нас има нужда да работи. И затова изказванията ни по форумите се приемат малко по-различно от това, което сме искали да кажем, защото не се изказваме дипломатично.







.[www.beinsadouno.org]
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 20:31:34
Е то селянина с комплекси си е селянин с комплекси независимо къде работи. А иначе позитивното мислене е много важно САМО КОГАТО Е СВЪРЗАНО СЪС РЕАЛНА ОЦЕНКА НА СИТУАЦИЯТА И РЕАЛНИ ДЕЙСТВИЯ. Това позитивизъм да виждаме хубавите неща и така нататък от обективна гледна точка е също толкова пагубно колкото и негативизма във същия аспект. Понеже изкривява реалността и най-важното намалява шансовете за реално постигане на желаните резултати. За момента наблюдавам част от участниците, виждайки циганията че са се обезверили, а друга част е нахлузила розовите очила и е също толкова абсурдна. И трета дет се забавлява, гледайки сеира на предните две. Светлото бъдеще не идва, то се извоюва. И за да има реален резултат без странични ефекти, които да го обезмислят, всеки бил той в БГ или навън, трябва да е стъпил на земята здраво и да не оставя духа му да се пречупи. В каквато и да било сфера.
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 20:39:03
1.За момента наблюдавам част от участниците, виждайки циганията че са се обезверили,
2.а друга част е нахлузила розовите очила и е също толкова абсурдна.
3.И трета дет се забавлява, гледайки сеира на предните две. Светлото бъдеще не идва, то се извоюва.


Solaroid,

Ти от коя група си?

Може би от:

4.всеки бил той в БГ или навън, трябва да е стъпил на земята здраво и да не оставя духа му да се пречупи

smiling smiley
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 20:52:53
Вярно, и на това трябваше да сложа номерче smiling smiley. Иначе да, аз съм инатеста гад, лесно се не пречупвам. Но и невъзможни цели не гоня. BTW я някой да намине в темата ми и да покоментираме нещо по-земничко smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход