Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

с пресни впечатления от Бг

Публикувано от kuku987 
Re:Куку, къде остана? Сигурно разнася пици-има хора които печелят по някоя парица
14-06-2008 - 06:07:15
eye popping smiley





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-06-14 06:39 от compass.
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 06:53:51
avatar
От вчера не съм влизал във форума и гледам 10 страници коментари по тема пусната вчера... Куку искам само да те питам до София ли си идвал или си ходил до Тирана?


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 08:44:44
Куку,
ще свикнеш - ако си ходиш по-често до Бг. И няма да се впечатляваш.
Продавач,
какво ти е направила Тирана, че я обиждаш.
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 10:51:01
Явно на много хора статуковото в Бг им харесва. Един ако иска ред веднага друг гласовито ще се опита да го заглуши.
Както казва Петър Дънов, злото не можем да го унищожим, но може да увеличим доброто.
Количеството на добрите и способните в управлението трябва да се увеличи. Едва ли нещата ще тръгнат на оправяне без разумни управници.



.[www.beinsadouno.org]
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 10:55:50
Куку, казваш, че не виждаш светлина в тунела. По принцип за много от констатациите си прав - и за феодализирането на провинцията си прав, даже аз съм на мнение, че единствено София не е феодализирана все още, просто защото е много голяма и всек иима интерес.
Обаче не знам защо всички, които гледат негативно и песимистично са на мнение, че криминалните престъпници, които са на власт от 1990 досега ще успеят да излъжат Брюксел. Няма да стане - ЕС реагират много бързо и начина на усвояване на пари в България ще е различен от усвояването по времето на приеманане на другите държави. Най-малкото защото и ЕС се развива и като установи по какъв начин са изтичали средства преди не допуска това да става в бъдеще. А нашите престъпници не се отличават с много ум за да измисля нещо ново - опитват се да повтарят далавери направени на друго място. Няма да мине номера.
Та ти не виждаш светлина - аз пък виждам. Убеден съм, че до края на годината (ако не и по-рано) ще стане ясно, че разпределението на пари от ЕС малко ще зависят от Министър председателят на България. Просто вместо да ги спрат ще има по-малка децентрализация и Брюксел ще си запази по-голяма власт. А запази ли Брюксел по-голяма власт и контрол всички по веригата ще трябва да спазват определени правила. А стане ли наложително за да спечелиш да спазваш някакви правила, нещата постепенно се оправят.

Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 11:45:15
Човек, никак не обичам някой друг да ми върши работата. Така се чувствам уязвима. Това в личен план.



И ако някой ден в недалечното бъдеще ЕС се превърне в съюз, съществуващ само на хартия, какво ще правим ние, тук, в България? Кой ще принуждава политиците ни да продължават с реформите?
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 11:47:27
Ако не се отваря линка.http://money.ibox.bg/news/id_1589076500][/url]
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 12:01:27
Julius ,
Грешиш!
Май не си от старата школа на ДС, щом задаваш тук и така въпроса!
Имаш голям мерак да си като старите ченгета, но няма на какво да стъпиш!!!
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 12:01:42
Re: с пресни впечатления от Бг
14-06-2008 - 12:06:10
...своето "да" дадоха по-младите, по-богатите и жителите на големите градове, а с "не" гласуваха по-възрастните, хората от работническите предградия и селските райони и убедените католици...

Ееей това е! все някой не разбрал, все някой му е крив на бачкера, а за "убедените католици" изобщо е излишно да коментирам..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход