Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

с пресни впечатления от Бг

Публикувано от kuku987 
Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 22:46:41
Камелия май си е сложила някакви розови очила и вижда нещо друго като ходи по улиците... или е на друго място confused smiley
Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 22:51:25
Айдеее, джулиус и тебе те хвана параноята. Ченгета почнаха да ти се привиждат. Гледай сега как набързо ще се превърнеш в народен враг, дето влиза по форумите за да накърнява националното достойнство на българина.
Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 22:53:18
avatar
Solaroid Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелче не знам излизала ли с инякога извън
> българия, но всеки който познавам и се е върнал
> дори от 1-2 месечно пребиваване в бяла държава е в
> културен шок поне 2 месеца. Един приятел даже като
> си дойде от Виена след 4 годишно следване не
> искаше да излиза от тях цял месец. Та не те знам в
> коя София живееш, но тази която аз виждам всеки
> ден е кочина. Даже миналата седмица в посочения от
> тебе център насмалко да се удавя като падна пороя
> и наводни всичко от НДК-то до орлов мост. Та не
> знам коя инфраструктура си гледала, ма да знаеш че
> канализация няма. Извинете ме за резкия тон но
> заяжданици от тоя тип и говорене на празни
> приказки ме дразни извънредно много. Айде със
> здраве.


Ти излизал ли си в държава, срутена преди 19г. до под основите? Преживяла банкрут преди 10?
Айде стига рива! Знам как е навън. Но, те го градят от 1945г. до сега. Преживяха инфлацията си веднага след ВСВ. При това, не са сменяли "строя".
Това е положението.
В тази София, дето е кочина, живееш и ти. Боклукът и кочината са и твое дело. Не падат от небето, нали?
Колкото и да ни е криво, трябва да си извървим пътя, не можем да скачаме трупешката.
Само не разбирам, защо като се гърчим тук, като не сме си подвили опашките, а сме намерили смисъл да останем, трябва да пригласяме на такива като Куку- които всичко оплюват. Те си имат причина да го правят, но ти например, защо омаловажаваш всичко което си преживял и с което си се преборил? confused smiley
Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 22:56:12
бившите ченгета са на власт в Бг и са били винаги на власт без времето на Иван Костов (затова толкова го мразеха). Всички мутри се контролират от бившата ДС. Бойко Борисов е мутра от СИК, сега партията му е водеща в Бг. шефът на Атака (всички го зняете кой е) е ченге, бивша подводница в СДС. Банка Си Банк беше собственост на СИК (Бойко Борисов) преди да я продадат.

прочетете книгите на Георги Стоев за поземния свят. ще ви стане ясно защо го гръмнаха.

няма нито един лев от фондовете на ЕС да не отива в джобовете им.
Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 22:59:17
Кукич, защо имам чувството, че от теб лъха злоба. Всички много добре знаем какво е положението в страната ни. Не е розово, даже напротив - гадничко си е. Ние, живеещите тук, също критикуваме управляващите, също посочваме недъзите на обществото ни, но го правим защото искаме да направим живота си по-добър, да го подредим и да го направим нормален.
При теб изглежда е обратно. Колкото по-зле е България, толкова повече се кефиш. Комплекс ли имаш - не знам. Толкова ли ти е трудно там в чужбина, че всеки път трябва да се самонавиваш, че си направил един умен и мъдър ход. Успокой топката. Да, взел си правилното решение и няма смисъл всеки път да се косиш. По едно време те бях заподозрял, че си в отбора на лошите (виж тук), явно не съм бил прав, за което извинявай.
И още един път ти казвам - живей си живота и не се коси за глупости. И без това, какво става в БГ - явно не е твой проблем, остави ни ние да си решаваме проблемите.

Не се сърди.
С най-добри чувства - един от тези със селските физиономии (за жалост не живея в София)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-13 23:02 от Селяк.
Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 22:59:28
България бе срината от ченгетата за да може да я оберат. Защо само Бг се разпадна така от бившите соц страни? Защо това не се случи със Полша/Словения/Словакия/Хърватска/Унгария/чехия (дори Румъния и югославия)?
само ние и руснаците...
Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 23:02:55
селяк, какво да правя според тебе, да виждам мизерията и лъжата и да си мълча ли?

Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 23:08:59
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> бившите ченгета са на власт в Бг и са били винаги
> на власт без времето на Иван Костов (затова
> толкова го мразеха). Всички мутри се контролират
> от бившата ДС. Бойко Борисов е мутра от СИК, сега
> партията му е водеща в Бг. шефът на Атака (всички
> го зняете кой е) е ченге, бивша подводница в СДС.
> Банка Си Банк беше собственост на СИК (Бойко
> Борисов) преди да я продадат.
>
> прочетете книгите на Георги Стоев за поземния
> свят. ще ви стане ясно защо го гръмнаха.
>
> няма нито един лев от фондовете на ЕС да не отива
> в джобовете им.
>

Защо мислиш, че не сме ги прочели? И че не помним какво беше, за да сравним с глупостите, които пише ? Малка подробност е, че го гръмнаха две години след книгата му, ма карай........
Сега разбирам озлоблението ти- копие си на кумира си. За разлика от теб, ние които му дадохме цялата власт, изсърбахме и попарата му. Няма как да го знаеш, щото вече си бил забягнал.
Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 23:10:42
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> селяк, какво да правя според тебе, да виждам
> мизерията и лъжата и да си мълча ли?
>
>


Естествено, че трябва да се говори (в случая пише). Но все пак, ако има и нещо съвсем малко, но добро, трябва също да му се обърне внимание. И не за друго, а защото това малкото е станало въпреки всички тези безброй много и верни неща за които пишеш. Просто ти липсва една съвсем малка доза оптимизъм.
Re: с пресни впечатления от Бг
13-06-2008 - 23:19:41
Ти излизал ли си в държава, срутена преди 19г. до под основите? Преживяла банкрут преди 10?

Kaмелия виж как е Харватия...9 години след като е била във воина..winking smiley недеи така. на моменти наистина защитаваш просто за да не паднеш по гръб...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход