Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

съвет - дали да го купя??как мислите Вие??

Публикувано от monika55 
съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
03-09-2008 - 12:36:00
Здравейте на всички форумци, търся да си купя 3-4 стайно жилище в Редута или Изток и попаднах на тази интересна обява директно от строител - [www.infinityproperty.bg]
Изглежда хубаво и на място се вижда, че скоро ще бъде завършено! Притесняват ме обаче 2 неща:
-това, че е на последен етаж дали няма да имам проблеми с течове и май там във високата част на Редута имало проблем с налягането на водата??
-факта, че чистата застроената площ е 154 квадрата, и има 36 квадрата общи части - или плащам 190 - не е ли малко голям процента общи части или е като навсякъде??
Иначе мястото е много хубаво на 100 метра от парка и на 10 минути от Плиска пеша.
какво ще ме посъветвате уважаеми форумци??
Re: съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
03-09-2008 - 12:48:26
Лично аз те съветвам да го вземеш. Фирмата е добра, продавам тяхни жилища от няколко години и няма никакви проблеми с тях. Шо се отнася до общата инфраструктура тя е проблемна в цяла София. Аз също мога да предложа някои неща и ако имаш желание изпрати ЛС.
Re: съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
03-09-2008 - 12:58:18
Проблем с водата няма, кой ти ги наговаря тези глупости smiling smiley Живея до парка точно и знам от опит.
Re: съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
03-09-2008 - 15:00:09
На каква цена ти го оферират!
Re: съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
03-09-2008 - 15:11:36
По принцип апартамента е със страхотно разпределение,мястото е супер.Обаче прекалено много апартаменти има на етаж.В цялата сграда като гледам са почти 50,само в един вход!На вашия етаж са едни малки другите,което преполага че са за сами хора-студенти или млади които ще ви вдигат доста шум.Някак си не приляга много да купиш голям апартамент на фона на още 5 ателиета на етажа.Да бяха по 2-3 на етаж,а на последния етаж най-много два.Елатиран 4-стаен апартамент отива на сграда в която има малко апартаменти и масата са поне 3-стайни.Иначе това с течовете са стари предрасъдаци.И да има проблем,той ще е за ваша сметка най-малко след 10 години,защото фирмата дава толкова гаранция.Пък и един ремонт няма да ви повече от 4 000-5 000лв.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-03 15:13 от ivo_1.
Re: съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
03-09-2008 - 16:09:35
ами обичаино общите части са 17-18% ,като гледам при вас на 24% отиват ,остава и като е последен етаж да е скосен и ето ти всички екстри.кажи поне на колко пари го дават.
Re: съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
03-09-2008 - 20:00:41
avatar
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> ами обичаино общите части са 17-18% ,като гледам
> при вас на 24% отиват ,остава и като е последен
> етаж да е скосен и ето ти всички екстри.кажи поне
> на колко пари го дават.


Такова чудо- 24% несъществуващо нещо да купиш на цената на съществуващото!
36кв.м. е един голям хол..........
Колко колони имаш вътре?
Жива измама, мен ако питаш........... :g:
Re: съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
03-09-2008 - 23:31:53
Не бих си взел такова ...хм..."нещо"...
Re: съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
04-09-2008 - 12:41:16
Скосове няма,апартамента е супер!Последен етаж ти спестява шума отгоре,остава да се оправяш с тези отстрани.Шум винаги има,в какъвто и блок да се намираш.Общи части също!
Re: съвет - дали да го купя??как мислите Вие??
04-09-2008 - 13:52:42
Камелия, знаем те тебе, предложи и на жената нещо "Съществуващо" тогава. Терасите колко кв.м. са ти и как ти ги продават?

Love is all around
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход