Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сега в Испания, скоро и при нас

Публикувано от kuzmanin 
Сега в Испания, скоро и при нас
17-05-2008 - 11:49:18
Re: Сега в Испания, скоро и при нас
17-05-2008 - 12:56:18
не се у4удвам...само 4е статията запо4ва-през последните 10години---
а при нас няма 10 годишен динами4ен пазар...мисля 4е от 2003 запо4наха цените нагоре...не съм сигурен
и аз искам да падат цени..4е ми трябва един офис...ако знеш какви цифри ми обявяват...
Re: Сега в Испания, скоро и при нас
17-05-2008 - 13:31:52
Това е Испания! smiling smiley
При нас такива работи няма. Могат ли да се сравняват с нашия сезон и инфраструктура?! Пък и там колко повече е презастроено!
Виж темата със сценария на Продавача. Това е! Пък и колко са 1-2 млрд евро непродадени ваканционни имоти. И на Варна са й малко 5 мола. Пък и винаги ще се търсят офиси. Трябва прокуратурата да погне онези експерти, които прогнозират до 2-3 години да има излишък на офис площи. Така де - с тези слухове само намалят приходите в бранша.
Re: Сега в Испания, скоро и при нас
17-05-2008 - 14:18:42
dival,това със сроковете е много относително. При тях 10г. при нас може да е друго. Тук играят и външни фактори. Кризата в щатите и в Европа ( липса на свободни пари) се отразява на пазара. Пък и нашия бряг е толкова малък сравнен с Испанския, че успяхме да го презастроим много по-бързо ( петилетката в скъсени срокове).
Re: Сега в Испания, скоро и при нас
17-05-2008 - 21:01:25
Страх от падащи цени удари жилищния пазар на Острова
16.05.2008 14:58
Растящото убеждение, че цените на недвижимите имоти се понижават кара както купувачите, така и продавачите на имоти да се въздържат от всякакви действия и по такъв начин възпрепятства функционирането на жилищния пазар във Великобритания, довеждайки го до най-нестабилното му състояние от средата на 90-те досега, сочи проучване, цитирано от Financial Times....

[www.investor.bg]

Испанците не са единствените.

Всяка индустрия има възход и спад включително НИ.








.[www.beinsadouno.org]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-05-17 21:55 от Uraa.
Re: Сега в Испания, скоро и при нас
19-05-2008 - 10:29:08
Струва ми се, че само брокерите си мислет, че цените ще продължават да растат.

Те преди време бяха основната причина да се надуе този балон. Плащаха за платени публикации по уважавани медии, за да прокламират идеята "Хора купувайте, иначе след 2 месеца ще съжалявате"

Моля ви спрете с тази пропаганда, нека си кажем истината в очите!

Ножа не е дървен!
Re: Сега в Испания, скоро и при нас
21-05-2008 - 15:01:27
Застрои се южното, севрното още може....но по добре до тук
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход