Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето, който иска да пазарува.

Публикувано от mobiman 
Re: Ето, който иска да пазарува.
15-05-2008 - 19:20:54
Работя, пътувам.
Цената на спечелилия Надежда е 82.000 лева. Предвид качеството на апартамента, процедурата(заради, което е логично да има рискова премия) ми се струва много добре. Като че ли по-скоро показва, че цените не падат...все още.
Странно, че хора които пишат тук и изглеждат в час не играят в истинския свят и нямат информация за тези сделки.
Re: Ето, който иска да пазарува.
15-05-2008 - 19:21:07
Надежда е малко над 82000.
3 от 4 етаж. От най-старите панели.
Re: Ето, който иска да пазарува.
15-05-2008 - 19:30:46
Най-високото тайно предложение е било е около 76600 и после е имало качване с една стъпка, равна на един задатък от 5500. Така се е получила крайната цена.
Re: Ето, който иска да пазарува.
15-05-2008 - 22:36:07
adjamiata Написал:
-------------------------------------------------------
> Работя, пътувам.
> Цената на спечелилия Надежда е 82.000 лева.
> Предвид качеството на апартамента,
> процедурата(заради, което е логично да има рискова
> премия) ми се струва много добре. Като че ли
> по-скоро показва, че цените не падат...все още.
> Странно, че хора които пишат тук и изглеждат в час
> не играят в истинския свят и нямат информация за
> тези сделки.


Daje se kachvat na targovete v sravnenie s minali periodi. Predi godina apartament kato tozi v G. Delcev na targ shteshe da se vzeme na - 30% a sega se qvqvat profesori, koito si go plashtat na pazarna, a na tova v Nadejda i nachalnata mu e mnogo ako nqkoi go vzima za da jivee bih razbral no da go vzemesh za cena 44 000E da go preprodadesh mi se struva neoprvdano. Parvo zashtoto za tozi imot veroqtnostite ot jalbi si gi ima, vavod 90%, podoben panel se sruti v St. Zagora mnogo skoro, povecheto kupuvachi kato razberat che e pridobit na publichna prodan se darpat /trqbva i da se prodava na vazmojno nai - niskite niva za rajona i tipa, aide stiga uroci.
Re: Ето, който иска да пазарува.
16-05-2008 - 01:23:58
При новия ГПК цените много се доближават до пазарните и потенциалната печалба намалява.
Вчера, на 15.05, имаше 5 търга с общо около 40 участника.
И това коментирайте winking smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-16 01:25 от dragula.
Re: Ето, който иска да пазарува.
16-05-2008 - 12:42:54
Ako tova naduvane prodalji az lichno nevijdam smisal da pazaruvam poveche na publichni prodajbi. Riska, tichaneto posledvashtite razpravii po pridobivaneto ne si zaslujavat za po malka razlika ot 30% i to ot nai- niskite niva za rajona i tipa imot. Tova v G. Delchev izliza 66 000E ako prasnat edna jalba do SGS otivame na okolo min. 4 meseca chakane nedai - si boje ima nqkakvo osnovanie jalbata nali se seshtate kade otivame ................., Shte vi dam primer s moi imot taraga beshe noemvri 2007g. jalba do SGS ot ediniq sadelitel otsadiha pravilno horata postanovlenie za vazlagane vidqh predi mesec, ediniq sadelitel mi dade kljchove no opakiq poiska da napravim vaod ta sega juni shte vlizam vav vladenie a tozi pich se jalva i do VKS ................. taka che kato hvarlqte takiva sumi mislete hubavo.
Shte se prenasochvam kam obshtinski imotcheta, ot ADV - to ima ot kade da se pazaruva prilichno dokato ludite se otrezvqt a tova shte stane rano ili kasno.
Re: Ето, който иска да пазарува.
16-05-2008 - 13:52:36
Имахме веднъж 20к отгоре при 45к вкарани, евра. Това са 44%.
Но мисля, че както времето на евтиния петрол, така и времето на големите разлики от публична продан, е отминало безвъзвратно. По тази процедура, за масовите имоти. Сметнете, че всеки от тези 40 човека се точи да направи поне по една врътка тази година, а има и още.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Ето, който иска да пазарува.
16-05-2008 - 14:10:12
Kolega do sega imashe i rast na cenite i kato pravish smetka za 30% primerno ama te za 1/2god. darpat s oshte 10-tina ta stavat 40%, ama v momenta sme na pravata i na kade shte izbie ne se znae moje da pravish smetka za 20% ama da stanat 10 i s malko uslojneniq da si na nula ta za men sega daje e po - blizko do razuma razlikite da sa po - golemi................
Re: Ето, който иска да пазарува.
16-05-2008 - 14:25:54
Колкото повече, толкова повече!
Re: Ето, който иска да пазарува.
16-05-2008 - 14:55:21
Военните пускат страхотни оферти, но се явяват огромен брой наддавачи. На последните два на който участвах се явиха по над 40 души - минимален шанс да спечелиш. Отгоре на това събират сериозни суми за покупка на документи с които гориш.
АДВ предлага предимно нисколиквидни имоти. Струва ми се, че много рядко излиза нещо универсално.
За общините не знам, но ми се струва, че цените също са близки до пазарните.
Май много добрите попадения остават за големите играчи със замени и тем подобни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход