Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Първа Инвестиционна Банка

Публикувано от mstoichev 
Re: Първа Инвестиционна Банка
27-04-2008 - 22:13:26
Дали са пред фалит незнам(според мен е малко раничко за това),но със сигурност изпитват проблеми с ликвидността,а всички знаеме от къде започва всичко winking smiley
Re: Първа Инвестиционна Банка
27-04-2008 - 22:16:53
иво_1,тепърва се почва,тепърва се почва.ЕЦБ финансира на малко над 4%.в сащ -под 3%.
кажи ми защо не внесат пари в бг банки на високи депозити,а финансират заеми на по ниски лихви,от депозитните в бг?
аз имам достъп до финансиране на 4,8%.кажи ми защо не ги изтегля тези пари и ги сложа на депозит в бг за 8% лихва?от нищо ще спечеля 3%.ей така.....защо не го правя?ами нека ти кажа защо-защото кредит рейтинга на банките е негативен.или-риска в инвестирането в тях-депозитно или акционно не си заслужава риска!!!!!!!!!!
ей за тва лихвите по депозити в бг са по високи от лихвите по кредити в сащ и европа-защото ние знаеме кво става в бг,за разлика от вас smoking smiley
и съответно никой не им дава вече пари и те се опитват да се задържат от фалит с предлагане на рекордни за целия свят депозитни лихви.

високите лихви казваш,че са нещо обичайно?????????
леко да не са нещо обичайно.такива ги разправяй по форуми,където хората си нямат идея от междубанкови отношения и не гледат индекси като юрибор и софибор и софибит или ги гледат,но са прекалено тъпи да видят огромната разлика,или я виждат,но не знаят кво реално значи.
предлагам ти да ги говориш такива в сайтове като инвестора.там може и да ти се вържат на гениализмите
Re: Първа Инвестиционна Банка
28-04-2008 - 00:12:53
Аз искам да добавя че: Българската природа е уникална като даденост ,но се разбива тотално от мутростроители с помща на банки като ПИБ .

цитат:Първа Инвестиционна Банка (собственост на Цеко Минев) - основна финансираща институция на незаконния ски център Банско и следователно на унищожаването на Национален Парк Пирин.



И още:[bgnature-blacklist.bravehost.com]




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-28 01:20 от gorje.
Re: Първа Инвестиционна Банка
28-04-2008 - 10:56:20
Не слушайте безработни "умници" от другата страна на света-проверете го този, ръси глупости по всяко време на денонощието - кога спи,ходи ли на работа..и каква е тази работа,която му позволява да е в нета постоянно ???
намерете отговорите и тогава преценявайте !
не му се връзвайте на "съветите".банкерският бизнес е един от най-консервативните и затворени - ЗНАЕЩИТЕ НЕ ГОВОРЯТ ПО ФОРУМИ - ТЕ НЕ РАЗДАВАТ БЕЗПЛАТНИ СЪВЕТИ !!!
Няма безплатна истина-разберете го и не се поддавайте на психоза !
ПИБ е единствената (ако не греша) Българска банка с лиценз за банкова дейност в КИПЪР - ако има поне един комуто това да говори нещо-нека ви го обясни !
Банка с такъв лиценз не е създадена за да се точи а за да печели и да дава сигурност на клиентите!
не обръщайте внимание на "умниците-инвеститори" - чертаещите мрачни сценарии - или получават пари или са с четвърт мозък - медиите са за това-да провокират оФчия синдром
Re: Първа Инвестиционна Банка
28-04-2008 - 11:40:56
Асене,отценявам изявите ти тук и в други форуми.В никакъв случай не искам да те нападам,явно си човек с образование,който не е намерил реализация тук и е напуснал.Аз два пъти съм се мислил дали да не остана в Сащ,защото 2 поредни лета бях на студентска бригада там.В Бг завършвах специалност в която може да се прокопса само със страшно солидни връзки и рода в този бранш.Знаех че няма как да стане,нито пък исках да слогувам/чиракувам както казват/ на някой.Просто си използвах знанията и контактите които създадох и отидох към съвсем друг вид дейности.На всяко 3-месечие пътувам до Сащ по работа.Знам че няма как да стане да изтеглиш 4.7% лихва.Много по високи са вече лихвите,да не говорим че това е ипотечна лихва,ти няма какво да ипотекираш там че да ползваш ниска лихва.Да не говорим за таксите съпътстващи една ипотека.После следват банкови преводи,а и не каза с какво ще плащаш ипотеката след като тук падежа ти е след 1 година.
Колкото и да не ти се вярва за последните 6 години всичко тук скочи многократно.Включително и борсата.вярно сега има спад,на черното не може да се каже бяло.Но именно сега е момента да се купи.При имотите не е така,сега има пик.Точно по тази причина продадох апартамент от 60кв/м закупен за 28 000$ в началото на 2003 за 125 000евро миналата седмица.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-28 11:42 от ivo_1.
Re: Първа Инвестиционна Банка
29-04-2008 - 05:45:02
Иво,нямам образование.не си познал.
имам обезУМЕНИЕ,малко о-без-УМ-яване и разбира се доста образУвание.

знаеш,че няма как да изтегля 4,8% лихва?как така знаеш?ако ти докажа,че не знаеш,кво печеля?облог ще хвърлиме ли?давай да наплюмчиме палците и да залагаме.
кънграчулейшънс за продажбата,ще си го купиш след 2 години за 20К.
уважавам хората,които знаят кога да купят и кога да продадат.
Re: Първа Инвестиционна Банка
29-04-2008 - 07:30:56
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз искам да добавя че: Българската природа е
> уникална като даденост ,но се разбива тотално от
> мутростроители с помща на банки като ПИБ .
>
> цитат:Първа Инвестиционна Банка (собственост на
> Цеко Минев) - основна финансираща институция на
> незаконния ски център Банско и следователно на
> унищожаването на Национален Парк Пирин.
-----------------------------

Gorje,не се притеснявай за придата в бг.и аз съм любител планинар.строежите вече свършиха,сега само по планините и морето,скоро и в градовете.няма ли далавера,няма и строители.просто.
спомни си ,някой да строеше преди балона?за 15 години по морето нищо не се строеше,освен местните,които си надстрояваха къщите за квартиранти.да знаеш някъде по планините да се е строяло?
тва стана в последните години и вече така е презастроено,че трябва да минат десетилетия,преди пазара да поиска пак инвестиране в курортите.
не се безпокой за суперборовец-нема да го бъде,нема пари.

ето ти ги и българиан ленд дивелъпмент:

[www.advfn.com]

не само,че им се срива акцията и скоро ще ги изритат от лондонската борса,ами и се скъсват да говорят глупости в обявленията си-прочети ги и тях.

не ми се четеше,но попаднах още в началото на блъвоч-били купили селскостопанска земя на 45 км от софия,която била ужким много преспективна и щели да я строят и да се преселили софянци там,както и да правят ски писти........
и после забележи-земята била на много добро място,но нямало сега да кажат къде била,а по късно щели да кажат на акционерите........

пълни смешки,после що им се сриват акциите.


строежите спряха-а такива,като ПИБ ,финансирали проекти,строени,недостроени,ще си плащат както подобава за тва-сещаш ли се?
Re: Първа Инвестиционна Банка
29-04-2008 - 11:38:24
avatar
ПИБ ли са сега на мода да ги крашватеsmiling smiley?

[www.monitor.bg]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Първа Инвестиционна Банка
29-04-2008 - 14:28:36
Eййй скъсаха се от ПР.... smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход