Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотна декларация-има ли записан телефон на лицето?

Публикувано от Александров 
Александров
Имотна декларация-има ли записан телефон на лицето?
31-05-2006 - 15:37:54
Колеги я кажете как мога да намеря един телефон на лице.Скоро купи имот и е подал декларация в данъчно.Там има телефон оставен вероятно.Ходих и ми викат че на компютрите е само данъка и партидите....телефони нямало иначе биха ми помогнали.Къде се водят декларациите с данни ?
Лошото е ,че не си е сменил партидите във ВИК и Енергото иначе там имат телефони.и на адреса никой не живее в момента.
Имам имена егн адрес и никакви данни в указатели и т н
Дайте някоя идея как да му намеря тел. номер
мисля че на 144 още има тази услуга даваш адрес и име и ти дават телефон, ако има. Ако е фирма - чрез дакси, пак там ако участва поне с 1 %. Може и с Апис


В имотната декларация към данъчното/общината/ има графа за телефон.Повечето лица просто не я попълват.Или служителите не качват информацията.Но май при защита на личните данни учтиво са ти отказали - за да не те нахокват,че нямат право да ти дадат тази информация.Идея е през стария собственик-те са общували по време на сделката и може случайно да пази телефон ,а може и GSM -номер.Успех.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход