Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

regulaciq na imot

Публикувано от svetli 
regulaciq na imot
17-04-2008 - 16:48:28
interesuva me kakvo to4no vkl REGULACIQTA na imot . ot izkarvaneto mu ot zemedelskiq fond do tok,voda i t.n..moje li nqkoi da mi otvori malko pove4e o4ite? blagodarq
Re: regulaciq na imot
18-04-2008 - 19:07:44
Регулацията, представлява вкарване на имота в строителни граници(най грубо казано). Реално това е една процедура при която земята преминава от земеделска в т.н. Регулиран имот. Процедурата започва с разрешение за ПУП от кмета, изготвяне на самия ПУП, съгласуване с дружества, Разглеждане от РИОСВ, Експертен съвет към общината, ФЗГ и още малко работа по кадастър и т.н. Процедурата е дългичка но без нея не може. Сроковете са различни и зависи т спецификата на имота. До сега два еднакви случая няма.
Re: regulaciq na imot
18-04-2008 - 19:53:14
Именно защото няма два еднакви случая и твоето опеделение е грешно. Много имоти са в строителните граници, но не са в регулация.
Re: regulaciq na imot
18-04-2008 - 20:05:52
Разбира се прав си...ако говорим за стр. граници на града но имота не е в тях определено
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход