Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

смяна на статут на земеделска земя

Публикувано от dival 
смяна на статут на земеделска земя
09-04-2008 - 23:12:40
моля ако има фирми които се занимават с промяна на предназна4ението на земеделски земи по северното 4ерноморие да ми пуснат оферти на ли4на интересуват ме цените и сроковете за услугата
сега конкретно питам за един имот но по принцип имотите са 3 също така искам да зная дали има бърза поръ4ка и колко струва
но моля не ми пускаите кординати на фирми без опит за да не си губм взаимно времето
благодаря
Re: смяна на статут на земеделска земя
11-04-2008 - 09:58:27
Поздрави на всички във форума!
Ние също имаме сериозни намерения за контакти с фирми или специалисти, които се занимават с действия по смяна статут на земи по Черноморието. Моля, при проявен интерес от вас, дайте някакви офертни предложения - по отношения на срокове, цени на кв.м /все пак за различни обеми предполагам има и по-добри цени/, възможности за бързи поръчки.

Благодаря предварително
Re: смяна на статут на земеделска земя
11-04-2008 - 14:50:49
поредния форум за разтягане на локуми ...а при конкретно питане като това ....маи няма много специалисти
Re: смяна на статут на земеделска земя
11-04-2008 - 15:31:18
dival, кой да ти отговори, като никаква информация не си дал. Първия въпрос който трябва да се зададе е дали могат да се извадят от земеделския фонд. Ако не знаеш, не всички земи подлежат на смяна на статута. Има много условия и всеки случай е индивидуален. После и конкретен срок няма как да се даде - само приблизителен. После дори да подлежат на смяна на статута има си процедури по обявяване на съседи и пак може да имаш засечка. Аз имам такива фирми, но за София. Сори
Re: смяна на статут на земеделска земя
11-04-2008 - 15:35:19
благодаря все пак
не мога да дам то4на информация тук -разбираш
Re: смяна на статут на земеделска земя
14-04-2008 - 18:17:44
zdr. zna4i za kolko zemq stava vapros. v blizost do regolaciq li e . saglasuvana li e s energoto i veika. imam poznati deto q varshat taq deinost no sa ot haskovo i sofiq.ako stava vapros za po golqma zemq moje da se naviqt. a i za srokove nikoi ne moje da ti kaje se pak jiveem v bulgariq. az li4no 4aka 14 meseca za 5 dekara zemq.ako te interesuvat kordinatite na tezi hora eto mi emaila-info@buildyourhouse-bg.com
Re: смяна на статут на земеделска земя
28-09-2008 - 14:06:10
Препоръчвам ви Lendregulation
e-mail: info@landregulation.com

0899529968

УСЛУГИ

- Правна консултация, проучване и съдействие при закупуване на поземлен имот в България
- Консултации и изготвяне на инвестиционни проекти за строителство на сгради съобразно нуждите и изискванията на клиентите.
- Изготвяне на Подробен устройствен план (ПУП) за поземлен имот
- Промяна предназначението на земеделски земи и осъществяване на процедури във връзка с това съгласно ЗОЗЗ
- Съдействие за получаване на всички становища, разрешения и документи за стартиране на строителство
- Проучване, проектиране, дизайн и строителство на жилищни сгради, сгради за обществено обслужване и сгради с производствено и търговско предназначение
- Съдействи за електрификация и водоснабдяване на регулирани имоти и имоти със сменен статут
- Промяна предназначение на сгради и отделни помещения
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход