Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

съвет за Парцел в Симеоново

Публикувано от MrT 
MrT
съвет за Парцел в Симеоново
03-04-2008 - 10:26:53
Бихте ли платили 150 Евро на квадратен метър за 600 квадратни метра парцел, в кв. Симеоново, в регулация-УПИ, вода, ток, на улица, и уж канал ама не съм го проверил къде е. Искам да строя къща за целогодишно живеене но ми се вижда скъпо. Все пак като гледам обявите това е под средната цена от обявените за квартала??? confused smiley confused smiley moody smiley:
Re: съвет за Парцел в Симеоново
03-04-2008 - 10:49:00
И се каниш да купиш парцел без дори да си го видял???
Ако 150 евро ти се струва скъпо защо гледаш във Витошката яка?
Re: съвет за Парцел в Симеоново
03-04-2008 - 10:56:41
avatar
MrT Написал:
-------------------------------------------------------
> Бихте ли платили 150 Евро на квадратен метър за
> 600 квадратни метра парцел, в кв. Симеоново, в
> регулация-УПИ, вода, ток, на улица, и уж канал ама
> не съм го проверил къде е. Искам да строя къща за
> целогодишно живеене но ми се вижда скъпо. Все пак
> като гледам обявите това е под средната цена от
> обявените за квартала???


Ето,това имах предвид,когато говорех,че клиентите трябва да имат "култура на пазаруване"!
Щом 150Е ти е скъпо,а това е под средната цена за квартала,значи не си за този квартал!
Щом цената е под средната,значи има нещо недоисказано.........
Да си чел някъде,че в Симеоново и Драгалевци са правили канализация? winking smiley
Re: съвет за Парцел в Симеоново
03-04-2008 - 11:34:18
MrT Написал:
-------------------------------------------------------
> Бихте ли платили 150 Евро на квадратен метър за
> 600 квадратни метра парцел, в кв. Симеоново, в
> регулация-УПИ, вода, ток, на улица, и уж канал ама
> не съм го проверил къде е. Искам да строя къща за
> целогодишно живеене но ми се вижда скъпо. Все пак
> като гледам обявите това е под средната цена от
> обявените за квартала???
--------------



не е скъпо-евтино е !
сега започват продажби на къщи и парцели - щом спряха да поскъпват апартамените - очаквай поскъпване на парцелите ,на къщите , очаквай поскъпване на строителните материали,на труда.......изобщо очаквай очакваното !

Re: съвет за Парцел в Симеоново
03-04-2008 - 11:54:56
аз бих купил ако съм решил да си строя дом а не да спекулирам...разбира се след обстоина проверка..успех
MrT
Re: съвет за Парцел в Симеоново
03-04-2008 - 17:25:13
Boby, видял съм парцела но не съм се уверил че има канал, това е много близо до Симеоновско шосе. Ще проуча още защо цената е под средната.
Re: съвет за Парцел в Симеоново
03-04-2008 - 19:13:49
А колко е средната?
Re: съвет за Парцел в Симеоново
03-04-2008 - 20:44:04
Средната е 250. Това щом е 150 и има всички екстри, значи совите не са това, което са. В Симеоново надлежна канализация няма. Има правеняци, които обслужват по няколко къщи и се вливат в близкото дере. Освен това има свлачища, които не са толкова популярни, защото засега са добре укрепени и няма акивизирало се. Освен това напоследък е пренаселено и презастроено.
Re: съвет за Парцел в Симеоново
04-04-2008 - 08:40:48
Цената е нереално ниска за Симеоново. Провери в ДАГ или в нета за какво е отреден този парцел - при тази цена е твърде вероятно да е за озеленяване.
И аз не бих препоръчал Симеоново - изглежа измамно близко до града, а в същото време сутрин е затапено и се слиза за около 40-50 минути до центъра в задръстването което е навсякъде. Отделно е и северен скат.
Re: съвет за Парцел в Симеоново
04-04-2008 - 11:29:28
Ако си спекулант, купувай
ще я продадеш на някой друг и ще изкараш пари даже. Щом е далеч под средната цена за парцели в Симеоново
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход