Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На вниманието на колегите!

Публикувано от pg1 
pg1
На вниманието на колегите!
01-04-2008 - 10:43:25
Здравейте колеги,
с този пост искам да ви предупредя за "атрактивен имот" със собственик измамник. Лицето В. Тотев - почти 90 годишен се представя за собственик на УПИ, находящ се в гр. София, ж.к. "Павлово - Бъкстон", ул. "Юнашка песен" № 28 - 801 кв.м. Офертата е 18% обещетение +2 500 ?. За всеки, дори и незанимаващ се с недвижими имоти е разбираемо, че това е перфектната оферта, толкова добра, че предизвиква доста въпроси. Условието е, брокера, който заведе строител да плати на собственика веднага, без никакви документи 500 лева, жизнено необходими за лечение на собственика. До тук нищо лошо на пръв поглед - оказва се, че този имот дори не е вече собственост на въпросния господин, преди години е продал имота с фалшива скица. Малко са хората, които биха допуснали, че възрастен човек може така нагло да мами, но се оказа, че си има и помощници в схемата. Незнам от колко човека е взел пари, но знам, че доста го търсят, за да си вземат дадената сума.
Това е колеги, само искам да ви предупредя......просто Тотев звъни подред на всички агенции и с болен глас ви моли да му помогнете, като ви прави невероятната оферта. Е това, ако не е схема clap:
С пожелание за успешен ден smiling smiley
Re: На вниманието на колегите!
01-04-2008 - 10:51:12
ами обади му се на Тотев и той като се яви на терена да си получи 500 лева много лесно можеш да го хванеш, какво има да го търсиш, много го търсели ама той не се крие, и като е намерил балъци да му дават по 500 лева си просперира в неговата ниша, къде е тук измамата, той никакви документи не подписва иди пробвай в български съд да го осъдиш за измама!!! smiling smiley smiling smiley
pg1
Re: На вниманието на колегите!
01-04-2008 - 11:01:04
Не съм от платилите балъци и не го търся smiling smiley и не ме интересува. Съвсем колегиално предупредих winking smiley

Ти плати ли вече clap:
Re: На вниманието на колегите!
01-04-2008 - 11:53:43
не съм платил защото съм по хитър аз седя отсреща и водя хора на уинслоу гарденс и им го продавам целия за 300000 евро защото реалната цена в София е вече 37.88 евро на квадрат така че 7200 квадрата са точно 300000 smiling smiley smiling smiley smiling smiley защо толкова паднаха цените нали уж щяха да спрат на 300-400 евро а те се сринали на 37.88 sad smiley sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход