Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дали вече не започва т.нар Крах при имотите

Публикувано от yasenmarinov 
Re: Дали вече не започва т.нар Крах при имотите
27-03-2008 - 11:37:56
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
.за мое голямо съжаление
> агенциите не оставиха добро впе4атление и аз самия
> не можах да си обясня защо губят готов клиент..от
> глупост ли от мързел ли а както казах по горе
> жилището ме устроива и искам отстъпка само колкото
> за ремонта..после роптаят 4е им бягат клиентите а
> става дума за агенция с традиции и изградено
> име..да не обяснявам 4е търся и магазин и там е
> подобно положението...а като 4уят 4е търся две
> неща за покупка ме гледат подозрително едва ли не
> 4е си правя маитап...жалко


Може би,АНИ не те виждат като "готов" клиент? А по-скоро като несериозен. Сам казваш,че агенцията е с изградено име и традиции. Е, явно всичко това им пречи да действат по начина,който ти си решил че е правилен..........
Не мисля,че скриваш цената само за да не се коментира дали е скъпо или не. По- скоро,не искаш да бъдеш упрекнат в нереални искания........
Re: Дали вече не започва т.нар Крах при имотите
27-03-2008 - 12:44:47
"„В момента излизаме от първата фаза - отричане. Втората фаза е „приемане“, а ние се намираме някъде по средата“, коментира Луис. „Докато никой в сектора на имоти не може да отрече, че е засегнат от ипотечната криза, много професионалисти не са стигнали до момента, в който да са готови да седнат и да говорят за това какво да правят със своя имот при затрудненията на пазара сега.“

„Затова те все още търгуват на вчерашните цени, искат да изтъргуват активите си с по-ниско качество, искат да продадат проблемите си“, казва Луис. "


Цитата е от тази статия и според мен доста точно определя ситуацията и у нас.
Re: Дали вече не започва т.нар Крах при имотите
27-03-2008 - 13:00:06
камелия, какво точно означава "готов" клиент? Би ли дала някакви насоки.
Re: Дали вече не започва т.нар Крах при имотите
27-03-2008 - 20:16:45
до камелия..като казвам готов това озна4ава 4е сум готов да платя веднага +бс такси и комисионни...какво зна4и ани да ме има за несериозен клиен да имдам извле4ение от банкова сметка ли..има обявена цена обаждам се отговарят ми 4е е за тотален ремонт ..устроива ме раиона...имам цялата сума...и искам 4000 е=8000лева отстъпка какво още не ти е ясно с тези пари ще си покрия дограмата ламината и подрбните ремонти колко още да съм готов камелия колко???? до колко ани определя условията..??? от 4ии пари ще правят сделката и ще вземат комисион от на съседа ли???? днес имаше развитие и бяха зна4ително по сговор4иви заразлика от мен оба4е...три дена им ходя зад гъза аиде баста
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход