Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!

Публикувано от GSFlat 
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
08-05-2008 - 11:00:24
не знам колко и къде ходиш но аз споря защтото последните три години така се слу4и 4е живеех в златни и горе долу съм запознат
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
10-05-2008 - 08:47:06
Златни пясъци не ми харесват - всеки си има мнение, щом на теб ти харесва - ходи си.
На мен Гърция ми е и по-близо и се чувствам по-добре като отида там и вече не ходя на Черно море. До няколко години ще има и безплатна магистрала до Солун, а до Бургас ще е платена.
Ако пък реша да харча повече пари, ще отида до някой остров в индийския океан.
Я ми кажи какво толкова има на Златни пясъци, което го няма в София и Гърция, че да реша да ходя там?
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
10-05-2008 - 14:21:47
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> този път не се използва поне от 4 години ..защо не
> пуснеш снимка на горния път които в момента смея
> да твърдя е в перфектно състояние.....не търсете
> евтини сензации гледаите реално на нещата и ако
> трябва идете на место
> аз ли4но в4ера минах то4но по горния път ..нека
> някои варналия да каже кофти ли е пътя до златни и
> дали златни е курорт или гето - единствения
> проблем-ли4но мнение е 4е има слаба пре4иствателна
> станция но мисля 4е този проблем ве4е е намерил
> решение
> а ина4е курорта е перфектен


Кофти е пътя. Извинявай, ама ако си свикнал на хляб и сирене, няма как да знаеш колко хубава може да бъде една торта.
Преди още да се качиш на самолета за Варна, търсиш в интернет информация. Нъц! Няма. За нормалните курорти има информация за разписание на автобуси, влакове, таксита, коли под наем. Има и цени. Преди години гледах в нета и не вярвах, че такситата от летището до Севиля са 25 евро, докато не слязох от таксито.
Качваш се на аероплана и летиш директно, но само от Будапеща, Виена и Лондон. Ако имаш късмет можеш да летиш директно и през "сезона" от Германия, Франция, Белгия, Великобритания, Австрия. При още по-голям късмет може да се намърдаш в чартърите и от други страни. Шнасът ти да летиш с българска авиокомпния е 50:50. Ще пропусна "щастието" да летиш с български стюардеси. Стигаш до летище Варна. И какво?! Ако имаш късмет ще минеш през истинската сграда, ако не през един хангар. Минавал ли си въобще през варненското летище?
Излизаш от летището и се сблъскваш с реалността. Както и да е, да предположим, че си тръгнал с някакъв транспорт за Златни пясъци. И... имаш два пътя, по които да минеш. Първият по околовръстното, втория през центъра. И двата през "сезона" са 40-60 минути за 12-13 км през града. И по двата се сблъскваш с арогантни шофьори. И по двата има така изкърпени участъци, че можеш да хванеш морска болест, ако не ти е поднала полуоска дотогава. Но по околовръстното имаш бонус - красива гледка към постсоциалистическите панелни жилищни комплекси, където няма нито една оригинална фасада или поне нацяло променена фасада и където можеш да добиеш цялостна представа за предпочитанията към бельото на българина. Но това не е всичко - имаш възможността да проследиш историята на товарното автомобилостроенето. И най вече на бетоновозите. Всъщност ако не си зает да се опитваш да си поемеш въздух сред кълбата дим, бълвани от експонатите.
както и да е - стигнал си края на Варна. И какво? Започва филма "Кръпки" втора част. Толкова кръпки се сложиха във варна, че ако ги съберат ще се окаже , че са могли да асфалтират нацяло Варна. Но това не е всичко. Ако едната лента на "магистралата" не е затворена поради поредните ремонти/строежи, сте ударили десетката. Иначе от прахоляка(калта при дъжда) по магистралата не може да избягате. Той е резултат от тежката техника излизащи от стотиците строежи по курортите и вилната зона а също и от леките автомобили излизащи от "улици" без асфаллт във вилната зона.
Ако сте стигнали до тук имате бонус - участък от около 3км скоро ремониран, по който най-вероятно dival се превъзнася и който между другото и без това си беше в добро състояние.
Останалото щастие да имаш "ваканционен дом" на Златни някой друг път. smiling smiley
А онзи, който твърди, че Златни имат пречиствателна станция е прав. Само пропуска да спомене, че капацитета й е толкова, колкото е бил Златни преди 20 години. А Златни пясъци вече е поне 5 пъти ( да не казвам 10 ) по-голям. Затова като завали някой порой и екскрементите не просто се появяват в морето, а направо излизат от по улиците ( чувал съм, но не съм виждал, че канализацията връщала и през хотелите smiling smiley ) На всичкото отгоре има проблем със собствеността на пречиствателната станция и финансирането на разширението й. Но кмета обеща. както много други неща. Но вероятно шанса нещо да стане е толкова, колкото и по многото други кметски обещания.
Мамка му, такава мизерия, каквато сме си направили, никой враг не може да ни направи.
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
10-05-2008 - 16:44:51
ако есе гледа от летището до златни не са два пътя а три
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
12-05-2008 - 08:49:00
Ако толкова много ти се гледа можеш да ги изкараш поне 102... Това обаче променя ли с нещо нещата?
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
12-05-2008 - 10:12:55
маи навлизаме в ненужен спор и аз ще се оттегля ако позволиш....
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
12-05-2008 - 11:49:08
avatar
На Златните някои вече "изгоряха" в най-буквалния смисъл на думата:

Изгоря до основи търговски комплекс в "Златни пясъци"
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
12-05-2008 - 13:09:12
Между другото кмета Кирил Йорданов (днес 12.05. ) обеща да "не се сложи нито тухла повече". Отново обеща. Както всяка година обещава. А също както го направи преди 1.05. Той също обеща да спре строежите в Морската градина...

Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
12-05-2008 - 14:10:21
язък за хората платили наеми-изгоряха буквално
така или ина4е там е мутренска територия и това е умишлен палеж
това место е то4но центъра на златни и има големи апетити
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
12-05-2008 - 15:38:01
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Между другото кмета Кирил Йорданов (днес 12.05. )
> обеща да "не се сложи нито тухла повече". Отново
> обеща. Както всяка година обещава. А също както го
> направи преди 1.05. Той също обеща да спре
> строежите в Морската градина...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

тоя път ще си удържи на обещанието.дори и да му се иска да намери някой строител от който да взима подкупи,строителите в бг КУРортите свършиха-няма луди да строят в падащ пазар.дори и малкото,които още не могат да свържат двата края,двата края ще свържат(фалират) строителите.
квото било-било.
въпроса е колко от почнатите сгради в момента ще бъдат напълно завършени и колко ще останат не на замаска,а на стърчащи арматури.
пазара ги създаде,пазара ще ги затрие.просто
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход