Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!

Публикувано от GSFlat 
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
08-04-2008 - 10:33:14
Това последното за реклама ли минава?
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
15-04-2008 - 19:51:17
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:05 от g0g0.
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
06-05-2008 - 09:20:24
Някой може ли да ме насочи към добра агенция за продажба на имот Благодаря ?
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
06-05-2008 - 15:40:26
След снимката на пътя още ли има желащи за имот smiling smiley
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
07-05-2008 - 13:15:52
този път не се използва поне от 4 години ..защо не пуснеш снимка на горния път които в момента смея да твърдя е в перфектно състояние.....не търсете евтини сензации гледаите реално на нещата и ако трябва идете на место
аз ли4но в4ера минах то4но по горния път ..нека някои варналия да каже кофти ли е пътя до златни и дали златни е курорт или гето - единствения проблем-ли4но мнение е 4е има слаба пре4иствателна станция но мисля 4е този проблем ве4е е намерил решение
а ина4е курорта е перфектен
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
07-05-2008 - 20:53:49
Вярно е че има друг път. Вярно е и че обикаля с 5-8 километра. Вярно е и че стана по застроено от град.
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
07-05-2008 - 22:01:36
не знам какво се опитвате да кажете тук но интереса към златни наистина е огромен
наем на квадратен метър за сезона е 1000 евро зна4и смятаите едномагазин4е 15-20 квадрата колко плаща за един сезон то4но на златни ....защо ли на други места не е така????
говорете колкото искате златни си е златни -вси4ко друго са лакърдии
които не еходил в този курорт да отиде...препоръ4вам мраморния бар на хотел адмирал winking smiley
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
07-05-2008 - 22:56:16
ами питай тези 30 000 българи дето отидоха в гърция за великден защо не отидоха на "златни пясъци"
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
07-05-2008 - 23:12:25
абе ти луд ли си... на луд се правиш ли
говорим за курорт а не от каква народност се посещава
и аз ходих в гръцко и какво от това
дават цени ,малко разнообразие-защо не ...4 дни сем +дете 350 евро за това отидоха но тук не ства въпрос за това а за курорта златни пясъци които и сега и след 20 год все ще си е курорт..я иди в адмирал, ермитаж..и другите пет звездни
Re: Български сън имотит в курорт Златни пясъци ?!
08-05-2008 - 00:19:59
ходя ходя. цяла зима им кисна по мазетата и пак не сварваме да ги пуснем на време. 5-годишен водопровод изгнил и се пука по 5 пъти на ден щото надзора спал.
Как ти се струва три години след пуска да питат проектантите от къде се пуска еди коя си вентилация, щото ни изпълнител, ни експлоатация са гледали когато и където трябва.
Повече съм ходил от теб, вярно че се ровя в лайната само, ама като останеш 2 дена без топла вода, и ти такива звезди ще видиш, не 5 а 500.

П.П. И пак се строи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход