Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВЪПРОС

Публикувано от veselinova1 
Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 16:56:39
Imotniq biznes /uslugi kato posrednichestvo, ocenki, konsultacii i tn/ ne e reglamentiran specialno, a nqkade v Targovskiq zakon. Taka che vseki da se opravq. Krevatnite brokeri sa absoljtno normalno qvlenie v nastoqshtiqt haos te ne trqbva da badat ogranichavani zashtoto zakona kam momenta ne gi pravi narushiteli oprajnqvaiki tazi profesiq solovo. Problema idva ot lipsata na ramka za deinostta. Golemite revat sreshtu tqh i e normalno te sa im konkurenciq /inache nqmashe da revat/ do kolko se spravqt s rabotata e otdelen vapros. smiling smiley
Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 17:02:32
И аз никога не съм чувала за "аналогия на правото". Какво ли означава ???

Иначе, аналогия на всезнайковщината може и да има, но не я търси тук. Тук става дума за обикновена аматьорщина, чула-недочула, разбрала-недоразбрала, и всичко това примесено със самочувствие и грубост. Самочувствие, за пред комшийките от блока...Иначе, комплексарщина до болка...Та става нещо, като "видяла жабата коня, и тя дигнала петалото"...

Но тези неща са обичайни. Не обръщай внимание... Такива екземпляри, обаче, отблъснаха по-умната и по-възпитаната част от форума, за съжаление.


Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 17:35:07
global Написал:
-------------------------------------------------------
>
> Такива екземпляри, обаче, отблъснаха по-умната и
> по-възпитаната част от форума, за съжаление.
>
>
>
И за това ли се чувстваш толкова комфортно в този форум?

:} :} :} :} :} :}
Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 17:37:53
За коня ли се имаш, или - за жабата? Защо се засегна?
Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 17:47:50
Напротив,смея ти се/в смисъл-присмивам ти се/ от сърце! :} :} :}
И ми е мъничко жал за теб! :cry: :cry: :cry:
Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 17:52:21
Нещо не се връзва с желанието ти да ми помогнетЕ (в мн. число). Все си мисля ,че се изживяваш като кон!
(Иначе, още по-ненавиждам да ми се говори в трето лице, ед. ч., но ти още не си стигнал до тази фаза. )

Защо ми се присмиваш и защо ти е жал за мен?

Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 17:55:37
komin4e Написал:
-------------------------------------------------------
> global Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> > Такива екземпляри, обаче, отблъснаха
> по-умната и
> > по-възпитаната част от форума, за съжаление.
>
> >
> >
> >
> И за това ли се чувстваш толкова комфортно в
> този форум?
>

Такива хора отблъскат навсякъде околните и може би поради тази причина в България почти не останаха здравомислещи и интелигентни хора.
А и максимата, че "по-умният отстъпва", дава възможност на простотията да се развихря, и то със страшна сила.

Приветствам личността зад профил "global"
clap:
Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 18:01:26
sunnyvillas ,

По-умният винаги отстъпва, е добра максима. Но не е добре в живота.

Като остъпвате, (защото сте по-умен) ,те Ви се качват на главата. Почват да дирижират нещата.
Разправяме се, понастоящем, с един параноичен димоотход, вместо да си кажем нещата от живота, защото, видиш ли, негово шопско гъзочество, се е почувстал поруган и обиден, бог знае от какво...


Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 18:23:44
Продължавай, Глобалче, продължавай?Разголи си простотията? :} :} :}

То, друго не ти и остана! spinning smiley sticking its tongue out
Приятна вечер "дами"!
Re: ВЪПРОС
14-03-2008 - 18:27:55
Какво съм имала, та само това да ми остане?
Имаш ли комплекси?
Това е нормално психологическо състояние на нереализирал се човек, с властна майка, много амбиции, и нищо налице. Не съм виновна, обаче...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход