Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Повторение но от значение.

Публикувано от turbozol 
под има логика имах предвид,това което ти си написала,а щом на посредник не му звънят и не си намира клиенти,както продавачи,така и купувачи,а предлага това което е видял от в-к,не ми го хвали,да си намери работа като чиновник smiling smiley
deimos Написал:
-------------------------------------------------------
> под има логика имах предвид,това което ти си
> написала,а щом на посредник не му звънят и не си
> намира клиенти,както продавачи,така и купувачи,а
> предлага това което е видял от в-к,не ми го
> хвали,да си намери работа като чиновник


Явно,нямаш представа от работата на посредника. Ако ставаше само с гледане,кучето щеше да е най-добрия касапин....... winking smiley
До Деимос-Всички които си пускат частни обяви са "тъпанари",защото правят неща които не са им работа.. и не разбират..По принцип не харесвам хора ,които не обичат да си плащат ,а вършат всичко сами,независимо дали става въпрос за имоти или не. Наричат ги още "дзифвтари".А когато става въпрос за имоти помислил ли си ако пуснеш частна обява колко обаждания на ден трябва да приемаш и на колко цени ще бъде предложен имота ти от брокери "олигофрени".А как ще познаеш дали не са такива? .Трудно ,ако ако си същия като тях.Ако не си скот лесно ще усетиш кой ще ти свърши работа и кой не.. smoking smiley
здравеите вси4ки аз няма да изразя мнение дали и какво е редно

с готовност ще предложа ли4ни имоти-атрактивни и разбира се ще подпиша нужният договор но бих искал агенциата с която подпиша да се ангажира с даден срок -например 3 месеца....
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> До Деимос-Всички които си пускат частни обяви са
> "тъпанари",защото правят неща които не са им
> работа.. и не разбират..По принцип не харесвам
> хора ,които не обичат да си плащат ,а вършат
> всичко сами,независимо дали става въпрос за имоти
> или не. Наричат ги още "дзифвтари".


Когато ти изгори крушката в банята,може би можеш да я смениш,но я си извикай ел. техник,защото трябва да си платиш като тапанарин,за да не ти кажат,,дзифвтарин''
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> deimos Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > под има логика имах предвид,това което ти си
> > написала,а щом на посредник не му звънят и не
> си
> > намира клиенти,както продавачи,така и
> купувачи,а
> > предлага това което е видял от в-к,не ми го
> > хвали,да си намери работа като чиновник
>
>
> Явно,нямаш представа от работата на посредника.
> Ако ставаше само с гледане,кучето щеше да е
> най-добрия касапин.......

про4ети внимателно пак,какво съм написал,много си озлобена и реагираш първи4но,виж ли4ния живот и не толкова форумите :!:
deimos Написал:
-------------------------------------------------------

>
> про4ети внимателно пак,какво съм написал,много си
> озлобена и реагираш първи4но,виж ли4ния живот и не
> толкова форумите

Прочела съм и пак ще кажа,че наистина нямаш понятие от работата на посредника,щом смяташ че се състои в това,някой да му се обади,за да го наеме. И след като ти обясних, че само чиновниците не търсят,а се скатават от работа,ти препоръчваш посредника да си намери работа като чиновник.
Сега разбра ли? И къде виждаш озлобеност? Истината е неприятна често,но умните хора извличат полза,а другите почват да се заяждат с личния живот...... winking smiley
пак твърдя,че ни си го прочела внимателно,имам си понятие от работата на посредника,от няколко години,им гледам сеира отблизо,хайде със здраве,че тръгвам на път,ще оглеждам един парцел,ако има нещо мътно,ще ти пиша за съвет smiling smiley
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> НЕ е необходимо да се предлага един имот от 10
> агенции.Колеги не приемайте предложения на
> собственици които предлагат имотите си
> самостоятелно и работете само със сключени
> договори.Без договор е непрофесионално .Ако един
> апартамент е обявен в много ани ,да си го продават
> сами. Няма смисъл да се занимаваме с "дървени"
> тарикати.


.......................................................................................................................................
turbozol ,

Поста ти има малка грешка . Не е трябвало да пишеш "Колеги не приемайте предложения на собственици" , а "Колеги не търсете собственици , които сами си предлагат имотите" - те т'ва ти го пише АргонаФт
....................................................................................................................................

ПА ТЕ Т'ВА ТИ ГО ПИШЕ ПЕГЪСКО
ако не започнете да предлагате 3 в 1 (демек работа без комисионна към продавача,спазване на последователност-интереса на продавача над интереса на такива като теб и трето-по възможност и ф......о) -
тишината в офисите ще нараства в обратна пропорция на шума в стомаха !
колкото до ДОГОВОР за изключителни права - Омбре , сещаш ли се,че в договора трябва да пише срок,цена и неустойка - ако не свършиш работа ?????????
вятърът духа в посока-обратна на твоята !!!
-----------------------------------------------------------------
Ако си задаваш въпроса - почему Пегъзий такой постинг натворил - отвечаю:
Определението :Дървени тарикати те отдалечава от действителността , а трябва да е обратното !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход