Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Повторение но от значение.

Публикувано от turbozol 
Виждал съм един и същ имот да се предлага от поне 20 места.Това не го прави по продаваем.
ИМЕННО свободен пазар-Най успешните сделки са тогава когато един имот се предлага от една ани.А не от 20..Това не е ограничение което не дава резултат..Иначе защо да го афиширам.
Представям си как Евросилекс как сключва договор за продажба на апартаментите си само с една агенция или. smoking smiley
До Радена -Това което го пиша е разбираемо за сравнително интелЕгентни..
Ти защо го четеш ? smoking smiley
Нещо по същество относно примера, даден от мен имаш ли да кажеш или преминаването към лични нападки от твоя страна, да го приемам като признак за липса на аргументи?
за да не се спори дажаите насам аз и оферти имам и клиенти имам и с англиа ба4кам...но не с1м ани......аиде сега да гледаме ====аз имам мои ли4ни парцели ===ами да ви видя кои може да ги продаде.....и то първи===награда====7%==== smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley
До "Турбо"

Горе са ти написали хората - трябва да има свободен пазар.
Ако ми се занимава, ще си продавам имота сам. Друг е въпроса дали ще успея.
Ако имам по-важна работа или мисля, че агенция ще ми свърши по-добре работата, то тогава се свързвам с агенция.

Какъв си ти, че ще караш хората да работят с посредници.
Особено ако търся да купя новопостроено жилище.
Един адвокат за 500 - 1000 лева ще ми върже гърба доста по-добре от която и да е агенция.
Защо си мислиш, че за моите интереси можеш да се грижиш по-добре?

Не казвам, че няма "читави" агенции, но аз мога да обиколя и сто новопостроени имота и да си избирам.
Когато се спра на нещо, адвокатът ми ще свърши работата.
И в други теми многократно е писано " Основната цел на която и да е АНИ и който и да е брокер е да се осъществи сделка . Колкото по-бързо, толкова по-добре"
Ти ще ме развеждаш ли на 100 имота и аз все да не харесвам нещо.
Или ако имам апартамент за отдаване под наем, ти с какво ще ми гарантираш, че наемателят, който си ми довел, ще продължава и смед няколко месеца или година да си плаща редовно и да е коректен?

Просто хората трябва да имат правото на избор - и чрез агенции и без тях.
ехо99 напълно съм съгласен с твоето мнение но хората които си изкарват парите с НИ няма да им хареса.
Свободен пазар-Да двободен пазар!!!Пояснявам не сте ме разбрали правилно!!!Важно!! Никого не задължавам да работи с агенции!!!Право на избор!Обяснявам -ако собственик РЕШИ да работи с агенция -най-добрия избор е една агенция.Иначе всеки собственик може да прави каквото иска и да се разпорежда и да управлява имота си както иска.Няма нещо задължително......Държа да подчертая,че не се обаждам и на частни обяви от собственици.Защо да се обаждам? След като някой собственик си е пуснал обява ВЕЧЕ Е РЕШИЛ САМ ДА ПРОДАВА!!!Тоест основният ми интерес е да ми се обади собственик,а не аз на него..Да ми възложи поръчка и аз да продам!!!АКО не приеме предложенито ми и не ни се срещнат интересите,собственика има право на избор .С какво ограничавам свободният пазар или правото на собственика? smoking smiley
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> НЕ е необходимо да се предлага един имот от 10
> агенции.Колеги не приемайте предложения на
> собственици които предлагат имотите си
> самостоятелно и работете само със сключени
> договори.Без договор е непрофесионално .Ако един
> апартамент е обявен в много ани ,да си го продават
> сами. Няма смисъл да се занимаваме с "дървени"
> тарикати.



clap: clap: clap: clap: clap: clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход