Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?

Публикувано от Продавач 
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
05-06-2008 - 08:47:51
avatar
Kara Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач,случайно да ти е хрумвало да сложиш
> възможен отговор "в нито един от изброените"
> Продавай си копторите там на новодошлите
> Селяни,ама не забравяй,че тука пишат и доста
> интелигентни хора,които никога не биха отишли да
> живеят в подобни гета.


Ако влизаше във форума за нещо друго различно от това да се заяждаш може би щеше да помислиш и да се сетиш, че не е задължително ако нямаш мнение да изказваш такова! Въпроса е насочен към хора с възможности да си купят само в тези квартали. Другото нещо е, че в една анкета тук във форума можеш да сложиш до 10 отговора.

Чета и другото ти безмислено мнение където обиждаш Камелия. Или пиши по темата или изобщо не пиши. Дори не се сещам да имаш мнения различни от заяждания.


:g:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
без да звучи като заяждане
ка бе мама му стара да си взема панел в люлин за 100к евро
като за същите пари много успешно мога да живея в провинцията
докога ще си мисли народа че като живее в софия е класа над другите
един познат -столичанин отиде да живее в шабла
построи си къща само за няколко месеца...нищо не му липсва
каза че се е преродил
чувства се наистина щастлив-вечно е усмихнат
парите ли-ами има си бизнеса човека....не е удобно тук да разказвам подробности....
софия за мен лично не предлага пълноценен живот, хората ходят там заради уж по високите заплатиобаче тц....
впровинцията хората са по богати ...но не се изхвърлят толкова
гето , цигания , мръсотия,битаци,...за едно кино два автобуса сменяш....
природа тц...за едната витоша итам събота и неделя ад става....тц тц
София няма крайни квартали, както няма и "топ локации". Градът е малък и единствената причина да губим време в пътуване са организацията на транспотрта и безкрайно остарялата пътна мрежа. Иначе кой квартал е без цигани, има модерна инфраструктура, шикоки и удобни обществени пространства, не е с ограбени мазета и апартаменти, чист е от дрога и т.н. и т.н. Та в Сифия няма една цяла улица с качествен тротоар! Права е Евгения като казва ,че в наши условя "топ локация" е безмислица. Безмислица е за цяла България. Жизнената ни среда се градира като лоша, по-лоша и най - лоша. Ако някъде се види по - качествена сграда, то обстановката наоколо я прави да изглежда пародийно.
Та на въпроса - няма разлика от изброените квартали. Моят отговор щеше да е в ното един, ако имаше такава възможност. Не искам да живея и в никой от "елитните" квартали , но уви!
аз живея в кварталче уютно без цигани , без натрапници, но в провинцията
обикновенно през почивните дни съм около морето, не само лятото
кво да се прави -провинция
smiling smiley smiling smiley smiling smiley dival ,къде е това? moody smiley: moody smiley: moody smiley: С какво се занимаваш moody smiley: moody smiley: moody smiley:
това е в таканаречената дълбока провинция
не се занимавам......
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
05-06-2008 - 11:38:33
avatar
Kara Написал:
-------------------------------------------------------

> Дете идиот на 50 год,гледай си там родния и любим
> Люлин,защото вече доста почваш да дразниш с
> безсмислените ти и малоумни цитирания.Въпроса съм
> го разбрал идеално и не виждам защо да няма
> подобен възможен отговор.Не всички имат
> праволинейното брокерско мислене,което толкова ви
> е обсебило,че вече съвсем сте изперкали и друго
> освен копторите,които пробутвате невиждате.И слава
> богу съм мъж ,а не жена и то формирана като
> същество в крайните софийски гета,което е може би
> най-голямото наказание на този свят


Хи,хи! Като си мъж,защо си туряш женско име "скъпа"? И защо се държиш като свадлива и истерична жена? smoking smiley И понеже си наистина тъп,ще ти поясня. Отговорът,който предлагаш,може да съществува само ако темата имаше друга формулировка. Например " " Бихте ли живели в краен квартал на София ?"
Като виждам как се пазиш да не те заподозрем в несофийско- централен произход,ми става ясно,че дори не си от София.
Извади картата на града,виж къде се пресичат "Бачо Киро" и "Екзарх Йосиф". Там съм родена. Виж къде е "Хиподрума"- и там съм се формирала, та комплексари като теб, дето се пишат по-големи католици от Папата,до гуша са ми дошли!
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
05-06-2008 - 11:45:14
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> без да звучи като заяждане
> ка бе мама му стара да си взема панел в люлин за
> 100к евро
> като за същите пари много успешно мога да живея в
> провинцията
> докога ще си мисли народа че като живее в софия е
> класа над другите
> един познат -столичанин отиде да живее в шабла
> построи си къща само за няколко месеца...нищо не
> му липсва
> каза че се е преродил
> чувства се наистина щастлив-вечно е усмихнат
> парите ли-ами има си бизнеса човека....не е удобно
> тук да разказвам подробности....
> софия за мен лично не предлага пълноценен живот,
> хората ходят там заради уж по високите
> заплатиобаче тц....
> впровинцията хората са по богати ...но не се
> изхвърлят толкова
> гето , цигания , мръсотия,битаци,...за едно кино
> два автобуса сменяш....
> природа тц...за едната витоша итам събота и неделя
> ад става....тц тц


Ясно е,че не се заяждаш. Но, когато софиянец постави така въпроса,веднага е обвинен във високомерие,дискриминация и почват да го подканят да се махне от града,щом не му харесва. Разбираш ли, много малко хора се опитват да проявят предприемчивост. Предпочитат друг да ги командва,друг да им спуска стотинките в шепата.
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
05-06-2008 - 11:50:17
avatar
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> А в така нарчените "престижни", новостроящи се
> квартали на София някой създава ли си грижата да
> строи училища; дет. градини; читалища; дет.
> градинки...


Не само че такива строежи няма,а цели блокове не са вързани за канализацията. В Манастирски ливади са на септични ями. Да не говорим за високото напрежение, омешано с блоковете........
не знам камелче аз хората не ги деля по това от къде са разбираш ли
имам си приятели от столицата
гордея се че живея в провинцията и се чуствам добре,което е важно за мен
е разбира се близоста с морето доста ми помага......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход