Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?

Публикувано от Продавач 
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
14-04-2008 - 14:51:35
avatar
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Една позната миналата година лятото си взе там...
> нещо строено '94-'95... около 50 000 евро,
> има-няма 48 квадрата!


Така е. Там,особено в частта откъм трамвай №5 има много свободни пространства поради високите води. Което си е жив късмет за живеещите наоколо. Да питам многознайковците,кога би изчезнал интереса и кога цените биха се срутили?
Преобладаващите собственици са такива от към 1962г. Наследяват ги деца и внуци. Дали ще им е зор да продават?

Сега в Люлин за същата квадратура,при това панел,ще дадеш същите пари. Това,пак за сведение. Вярно,че ще си по-спокоен,ако има земетресение,защото от новото строителство,това от 1994-95г. е най- калпаво.........
Аз гласувам за Люлин - по-точно за Модерно предградие - незнам защо не е в списъка - един от най-бързо развиващите се райони в София - много супермаркети наоколо, ИЗГРАДЕНО метро на територията на квартала и приятния полъх на Люлин планина.

Chastno_lice - незнам дали скоро си бил в Младост, но аз никога не бих се преместил там да живея...изградена инфраструктура...Люлин е с два пъти по добра инфраструктура, казваш че задръстванията няма да ги има скоро тук - значи ти не си стъпвал в Младост от години, по задръстен квартал в пиковите часове няма / справка - автобус 76 и мненията на всички ползващи го/.
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
31-05-2008 - 23:29:25
avatar
До тук класацията:

1. Младост
2. Витоша
3. Люлин
4. Обеля
5. Манастриски ливади (равни точки с Обеля)
6. Дружба, Малинова долина, Овча купел и Левски са с равни точки и делят 6-тото място (за сега)
7. Надежда и Свобода с най-лоши резултатиsmiling smiley


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
01-06-2008 - 06:05:35
Продавач, от кога Обеля намира място в каквато и да било "класация"? sad smiley
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
01-06-2008 - 06:45:46
Geto, всеки си взема решение според собствената си ситуация. Аз гласувам за
топ локация в София за Факултето и около него-

незнам защо не е в списъка - един от най-бързо развиващите се райони в София - много е супер наоколо...аз бих се преместил там да живея...изградена инфраструктура ...приятен полъх на ...
winking smiley А, сетих се! Автоматичен подпис :Както предрекох преди време , очаква се ново велико преселение към София !
Оф, успокоих се...






Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-06-01 07:31 от compass.
Ето едно мнение анти-Люлин:

"Люлин" е в тежка обстановка

До голяма степен съм съгласен с него. Люлин за мен е едно от гетата на София.
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
03-06-2008 - 12:36:42
Има размествания:
1. Младост
2. Витоша
3. Люлин
4. Обеля,Манастриски ливади,Овча купел
5. Дружба, Малинова долина, Левски ,Надежда и Свобода
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
03-06-2008 - 13:43:51
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Ето едно мнение анти-Люлин:
>
> "Люлин" е в тежка обстановка
>
> До голяма степен съм съгласен с него. Люлин за мен
> е едно от гетата на София.


М,да! Запознатият с проблемите началник на Люлин,понеже не може да се справи със 160 хиляден град,е назначен да оправи двумилионен. Щото в последния няма" работнически семейства,в които възпитанието е позанемарено"!
Да се смееш ли,да плачеш ли?

Само едно ще кажа,за тези които не знаят. При създаването на Люлин,първите настанени там бяха хора от центъра на града,които живееха под наем. И такива,на които бяха отнели жилищата по разните закони за борба с "богаташите".
Re: Анкета: В кой от крайните софийски комплекси бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?
03-06-2008 - 14:23:14
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Ето едно мнение анти-Люлин:
>
> "Люлин" е в тежка обстановка
>
> До голяма степен съм съгласен с него. Люлин за мен
> е едно от гетата на София.


Люлин е един от най-добре уредените квартали. Статията е смешна.
Кажете ми Дружба, Надежда, Овча купел, Младост, Обеля...с какво са по-добре от Люлин? Гета пък за мен са Обеля и Дружбаsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Наскоро минах през едно крайно кварталче на София, което се оказа квартал на София още от началото на петдесетте години, когато Младостите, Люлин, Дружба, Лагера, Красно Село, Брезите и другите гета не ги е имало и като план. Та това кварталче се нарича Требич. Прекрасно е! Само на 8 км. от пл. Света Неделя, с живописни дворчета, улици, красиви къщи и парк! Това би бил моят избор.

Мисля, че въпроса е неправилно зададен. Би трябвало да бъде:
"В кое от крайните софийски ГЕТА бихте живяли и защо бихте го предпочели пред другите?"

По-скоро ориентира ми ще бъде някъде натам, където няма високо строителство, съответно не е ГЕТО!

Ако някой познава и други подобни квартали на София, моля, нека да сподели. Благодаря предварително!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход