Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте съвет: Как е квартала Овча Купел?

Публикувано от pompilius 
Дайте съвет: Как е квартала Овча Купел?
23-02-2008 - 11:59:42
Здравейте. Предлагат ми да си купя апартамен там. Предлагат ми и на други места, но там е най-изгодно. Искам съвет относно мястото - добро ли е, комуникативно ли е, какви са минусите? Благодаря предварително!
Re: Дайте съвет: Как е квартала Овча Купел?
23-02-2008 - 12:30:15
Забравих да спомена, че става въпрос за самото начало на квартала, на бул. Овча Купел, съвсем близо до Житница.
Re: Дайте съвет: Как е квартала Овча Купел?
23-02-2008 - 12:39:53
avatar
Мястото е добро и цените са много добри като цяло.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Дайте съвет: Как е квартала Овча Купел?
24-02-2008 - 00:23:15
И кое му е доброто на това място ?

Хайде не набутвайте човека.

Ако не е тайна, какви пари ти искат и за какво ?
Re: Дайте съвет: Как е квартала Овча Купел?
24-02-2008 - 10:36:24
като цяло квартал като квартал. лошото е, че наблизо е циганското гето факултето и там се навъртат и минават много цигани.
според мен по-добри варианти са Младостите, Дружба...
Re: Дайте съвет: Как е квартала Овча Купел?
24-02-2008 - 16:10:39
avatar
Младостите и Дружба с какво са по-добри от Овча купел всъщност...като инфраструктура или като цени smoking smiley ?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Дайте съвет: Как е квартала Овча Купел?
24-02-2008 - 19:54:30
В Младостите няма цигани. Овча купел не ми е много познат. Свъзвам го единствено с блозостта му с гетото и циганите, които виждам когато съм минавал от там...
Re: Дайте съвет: Как е квартала Овча Купел?
24-02-2008 - 19:58:31
avatar
vladimir_034 Написал:
-------------------------------------------------------
> В Младостите няма цигани. Овча купел не ми е много
> познат. Свъзвам го единствено с блозостта му с
> гетото и циганите, които виждам когато съм минавал
> от там...

Не го коментирай щом не ти е познатsmiling smiley Човека пита за съвет някой, който познава квартала. Аз в Овча купел цигани не съм виждал, но мога да ти кажа в кои точно блокове ги има в изобилие в дружба 1 или и нея не я познаваш, но си минавал от там веднъжwinking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход