Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на апартамент Фондови жилища

Публикувано от emiliano 
Цена на апартамент Фондови жилища
18-02-2008 - 14:49:18
Здравейте интересно ми е какво мислите за цените на апартаментите във Фондови жилища, като квартал единственото му предимство, е че е близо до централна гара и централния затворsmiling smiley)) в същото време за 28 годишни панели 2 стаен в тях се иска цена от 69690 евро това е оферта 891469 на АМВ КОМЕРС Лице за контакти: инж. Тони Войнова Адрес: София ул. Ивайло25, когато се обадиш на инж. Войнова да питаш цената не е ли малко безумна тя те убеждава ,че дори е ниска!!!!! Мой познат пък продаваше двустаен пак в същия квартал на последен 8 ми етаж с течове от таван на 2 места и в състояние на БДС за 48000 евро, интересното е че за седмица имаше 55 огледа, напрамо бях потресен и за 6 дни го продаде на тази цена без пазарлъци, даже имаше хора съжаляващи че са го изпуснали - с течащия покрив, като в този блок са само пенсионери от железниците които никога няма да съберат пари за покрив, та интересно ми е за какво ги купуват тезе апартаменти
-защото са луди
-защотот смятата че са големите инвеститори и ще препродадат с печалба
-защото не смятат да живеят а ще ги осребрят със заменки с общината ?????
confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley
Re: Цена на апартамент Фондови жилища
18-02-2008 - 15:31:40
защо ли? най-вероятно, защото са глупави :ami:
Re: Цена на апартамент Фондови жилища
18-02-2008 - 15:32:12
Писна ми от възклицания в стил: "Глейте кви боклуци в засран квартал на кви високи цени се продават, а глей замъците в Сантамоника колко са евтини!" И кво да дискутираме сега? Пазарът определя цените: ноже и да ги свали, може и да ги качи още. На който не му харесва да хваща за Сантамоника!

:g:
Re: Цена на апартамент Фондови жилища
18-02-2008 - 19:59:11
И аз се чудя на хората които купуват такива жилища, но - щом има търсене има и високи цени.

От доста хора които търсят (колеги от провинцията) чувам че въпреки многото предлагане не могат да си изберат нищо - на пазара са само жилища които "за нищо не ставали".
Re: Цена на апартамент Фондови жилища
18-02-2008 - 23:35:38
Аз се чудя дали си струва за прилична панелка(85-та година) - 45-46 м2, дали си струва да дам 50 000 евро...за Младостите става въпрос...или в краен случай Дружба,Хаджи ди митър.Намират се поне по 4-5 такива оферти на седмица...все още...ама ти направо ме разби с тези цени във Фондови...баси...не ги бях следил...ама наистина ми се виждат много.Ама щом се купуват значи и по-скъпи може да станат...Според мен цената на панелите не трябва да е повече от 1000-1100 евро/м2...напоследък виждам все повече обяви за панелки 1300-1500 евро/м2...и не са нищо особено или на кой знае какво място...за мен това е безумие...ама щом се търсят така ще бъде...
Re: Цена на апартамент Фондови жилища
19-02-2008 - 11:53:27
Pacholv, разбирам колебанията ти. По отношение на панелните жилища има много широк диапазон от мнения - от пълно отричане до приемане. Аз съм живяла като студентка навсякъде из София - сменила съм 8 квартири, после живях на "Пиротска" и "Опълченска", а последно в Борово. Видяното из София ме накара, когато започнах да търся жилище за купуване, да поръчам на брокерката - само Младост, панел или ЕПК, в добро състояние, макс.цена $10 000/това беше през 2001/. Тогава се смяташе, че панелите ще се взривяват и масово напускат в най-скоро време и цена от $10 000 за 50кв.м се считаше даже за висока. Като дъщеря на архитект имам представа от всички строителни системи и знам, че качеството на изпълнение е истински решаващото - за това трябва да се гледа съответния блок или кооперация конкретно, независимо от вида.
Другото, което бих гледала на твое място, е разположението на този блок в квартала - какво има отпред, къде са спирки, има ли наблизо добри големи магазини, как е подходът към него - улици, алеи, паркинги, дали е благоустроено. Също горе-долу колко пари ще трябва да добавиш за ремонт.
Иначе съм солидарна с моята брокерка, която още в началото ми каза: "Когато видиш едно жилище, нещо в теб трябва да каже:"Ето го, то е моето!" Не каже ли, не купувай...докато не каже де".
И аз така - като отидох на огледа в Младост 2, видях голямата поляна отпред, южното изложение, Витоша на длан, спирка на 100м, две големи тераси..се почувствах "у дома". Докато течеше сделката, ходех през ден на поляната и съзерцавах блока, зеленината, дърветата, тишината
Когато, търсейки из София, изпиташ нещо подобно на това - да знаеш, намерил си "твоето" smiling smiley
А цените - на сегашният етап - за 50кв.м панел - до 50 000Е
Re: Цена на апартамент Фондови жилища
19-02-2008 - 12:12:55
Sagitta още ли гледаш поляните отпред, че в младост 2 скоро минавах , ама то кал и застроени една до друга сгради , спомен за зеленина ,спокойствие , ливади имам и аз ама не ги видях сега confused smiley
Re: Цена на апартамент Фондови жилища
19-02-2008 - 12:29:48
Галя, аз съм в карето около парка "100 години София", вътре в комплекса, под РУМа.
Отвъд ул.Св.Киприян строят безумно сред калта, между кооперациите няма и 5м разстояние. Но при нас не строят и големите разстояния между блоковете и тревните площи, както и детските площадки, си останаха.
Re: Цена на апартамент Фондови жилища
24-04-2008 - 23:29:14
АКО ПРОДАВАТЕ - ПОБЪРЗАЙТЕ, АКО КУПУВАТЕ - ИЗЧАКАЙТЕ!!!! СТРОИТЕЛНИТЕ И ИМОТНИ ПИРАМИДИ РУХВАТ!!!!!!!!!!!!
Re: Цена на апартамент Фондови жилища
27-04-2008 - 12:50:43
pe6o Написал:
-------------------------------------------------------
> Писна ми от възклицания в стил: "Глейте кви
> боклуци в засран квартал на кви високи цени се
> продават, а глей замъците в Сантамоника колко са
> евтини!" И кво да дискутираме сега? Пазарът
> определя цените: ноже и да ги свали, може и да ги
> качи още. На който не му харесва да хваща за
> Сантамоника!
>
>



Ха, ха, ха разсмя ме. (Пише се Санта Моника)










Санта Моника няма да им излезе евтино. Да се пробват в Ривърсайд, Фииникс Аризона, Лас Вегас Невада, Палмдейл, малко по-навътре от крайбрежието може да намерят наистина по-добра стока за парите си от БГ. Сериозно говоря.

пешо мерси за хумора smiling smiley

.[www.beinsadouno.org]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход