Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

visokite ceni

Публикувано от todd_saven 
Re: visokite ceni
20-02-2006 - 08:09:17
4ovek ще строи това, което другите не строят. Щом в момента всички строят лъскави сгради в скъпи райони, значи 4ovek няма да строи таковаsmiling smiley
Re: visokite ceni
20-02-2006 - 08:10:34
Целта на всеки български инвеститор е да намери причина, поради която да не плати на строителя. А има и такива дето не плащат и без да имат причинаsmiling smiley
Re: visokite ceni
20-02-2006 - 10:00:21
Taka e 4ovek,
ama ti zashto ne stanesh edin investitor, nai-dobre ZSK, ti gi razbirash. I napravi niakoe blokche v po kraen kvartal s po-niski tseni. Savsem seriozno ti kazvam. Vse pak triabva da ima novi zhilishta i za horata s po-malki vazmozhnosti. A i mislia che bi moglo da e pechelivshe nachinanie. Samo naistina kvartala da ne e prekaleno kraen, che shte triabva da prodavash na sebestoinost. Kakvo shte kazhesh?
Re: visokite ceni
20-02-2006 - 10:34:32
Аз освен блокчето в крайните квартали мисля и едно "престижно" да реализирам. Единственото, което се чудя е дали и какво да си оставя за мен за да се правя на рентиер. Дали малки апартаменти в крайния квартал или големите в престижния. или пък да продам всичко и да купя панелките дето не ги искатеsmiling smiley
Re: visokite ceni
20-02-2006 - 13:55:41
Tova sashto e ideia! Kato im padnat oshte tsenite da izkupish edin tsial blok i da mu hvarlish edin remont, da go lasnesh i da go davash pod naem!
Re: visokite ceni
20-02-2006 - 15:00:15
Аз да не съм луд да ремонтирам. Наемателите ще ремонтират за сметка на първия наем. НАли идеята в ниските наеми е да имаш минимум инвестиции.
Re: visokite ceni
20-02-2006 - 15:25:55
Ako edin naem e 100 EUR kak shte napravish bania za 100 EUR ili shte smenish dograma ili shte slozhish nova kuhnia (starite panelki znaesh li kakvi "chudnichki" shkafcheta imat v kuhnite :loveu: ) ili pone muhliasalia moket da mahnesh i da odarish edin latex. Ama kak shte stane tova sas 100 EUR ne mi e iasno. A i ti triabvat pone 2 remonta v stil "napravi si sam" ot naemateli i garsonierkata ti shte e za "gorno novo i dolno novo" kakto kazvashe baba mi...
Re: visokite ceni
20-02-2006 - 15:30:08
Е нали аз това казвам - наемателят си го прави пък ти му опращоваш един наем.
Re: visokite ceni
21-02-2006 - 08:13:25
Tova koeto baba mi imashe v predvid e che za nishto ne stava. No az mnogo ti se radvam 4oveko, ti si s shiroka dusha, triabva da ima i takiva hora! :loveu:
kote
21-02-2006 - 09:33:53
kote, че 4oveka е "широка душа" е ясно , но като гледам
нивото му на писане и разсъждение и по тази тема то той си е и "широк ум".
От всичко разбира , щял да прави обратното на това което правят разумните ,
да ремонтира бани за по 100 EUR и други такива дивотии.
Отдавна за себе си съм изяснил,че времето загубено в диалози с него е
безсмислено, първо е забавно , но пък после ти става тъжно .



Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход