Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Само българка психика ли е това?

Публикувано от zestate 
Re: Само българка психика ли е това?
16-02-2008 - 07:31:56
Няма проблем ще се задоволя с бронзово отличие. :}
Re: Само българка психика ли е това?
16-02-2008 - 09:40:57
Здравейте, не мога да не споделя това с Вас - весело клипче за House Price Crash



:}
Re: Само българка психика ли е това?
16-02-2008 - 10:28:53
Не е селяния - гадно е да работиш вкъщи. Работил съм от вкъщи, за да се почувствам, че съм свършил за деня е трябвало да излизам навън.
Освен това офисът те амбицира за свършиш повече работа. Чисто психологически.
Освен това офисът е място , където те намират без предврителна уговорка.
Освен това офисът е място , където не е проблем да срещнеш хора, които не би поканил вкъщи.
Re: Само българка психика ли е това?
16-02-2008 - 11:48:06
Май става все по-ясно Б.Борисов с кои гласове спечели!
Re: Само българка психика ли е това?
26-02-2008 - 10:14:12
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 19:16 от dival.
Re: Само българка психика ли е това?
11-03-2008 - 14:06:16
"Мила родна картинка! Един път ли си радвала душата ми, един път ли си замъглявала очите ми със сълзи, за да не мога да видя всички дреболии на твоята красота."
Така почва класикът Елин Пелин свой разказ и кара напред с въздишка. В разказа класикът е возен с каруца не от кого да е, а от вечния шоп. На огорчението класиково, че един бунар си има кобилица, а ето на - кофата липсва и пътниците не могат да се напият с вода, вечният шоп прави следния коментар:
" Украднали са я - каже. - Беше нова, та някой може да я е взел за употреба."
Между другото, Елин Пелин след думите на шопа за открадната кофа характеризира каруцаря така:
"В тона на гласа му и в думите му нямаше ни възмущение, ни протест. Напротив, в тях звучеше някакво оправдание на стореното и малко завист към тоя, дето я е взел за употреба."
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход