Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имот в Пловдив

Публикувано от Юлка 
Имот в Пловдив
07-02-2008 - 10:58:12
Здравейте, моля ви за съдействие. Искам да си купя апартамент в Пловдив да не е в централната част да е в покрайнините, но да е елитен район. Кой от районите в Пловдив е такъв аз не мога да се ориентирам. За пример мога да дам Варна и кв. Чайка. Той не е в центъра но е един от най-елитните райони на града.
Поздрави и благодаря предварително smiling smiley
Re: Имот в Пловдив
10-02-2008 - 19:15:38
Здравейте, според мен района зад Военна болница, или Съдийския квартал. :-)
Търсите апартамент с 1 или 2 спални ?
Re: Имот в Пловдив
11-02-2008 - 10:09:35
Благодаря за информацията. Само да Ви помоля да ми изредите по няколко улици от всеки квартал за да се ориентирам в bgmaps i Google earth къда са тези квартали. Търся с апартамент с една спалня. smiling smiley
Re: Имот в Пловдив
07-04-2008 - 16:58:57
bul ruski, bul. aprilov, kvartal sadiiski
Re: Имот в Пловдив
07-04-2008 - 16:59:23
Re: Имот в Пловдив
15-04-2008 - 12:03:24
Zdraveite,
Edin priqtel naskoro si kupi apartament novo stroitelstvo i sgradata naistina si zaslujava. Kompleksa e mnogo 6ikozen i ne e mnogo skup. Namira se v kv. Smirnenski. Ako jelaete svurjete se s men favorites@abv.bg, moga da govorq s nego za pove4e informaciq
Re: Имот в Пловдив
03-06-2008 - 09:13:42
В Пловдив съм чувала че квартал Беломорски се води ОС-квартала на богатите,обаче там са повече къщи.Иначе най-спокойния и луксозен квартал след центъра е района на гребна база и бившия ресторант Стадиона.Мисля,че му викаха Мараша.Там разглеждах за апартаменти и цените бяха......УАУ!110 000 евро за 98 квадрата на първия етаж в почти нова кооперация.Иначе съм съгласна,че Смирненски става много хубав квартал.До 5 години и там цените ще скочат и които е бил хитър да купува там сега ,тогава ще може да продава може би двойно.
Re: Имот в Пловдив
03-06-2008 - 19:13:02
Аз едно време си харесвах Смирненски

Не е много в центъра, но пък е спокоен
Re: Имот в Пловдив
03-06-2008 - 23:10:32
Съдийски и зад Военна болница си е Център. бул.Иван Вазов, Руски и Васил Априлов са все булеварди в центъра, определено не са тихи и спокойни места, а натоварени и неприятни за живеене. Мараша пък е в близост до ЖП линия.
Според мен е по-добре да се ориентираш към Тракия, няма много ново строителство, но пък е с добра инфраструктура. Късмет! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход