Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Волуяк или Костинброд

Публикувано от vlado.b 
Re: Волуяк или Костинброд
03-02-2008 - 17:53:55
Влади,според мен-Костинбрд.
освен с красотата и обаянието си,тва е и град с висока култура,допринесъл за бг интелектуалния елит с видни личности като АЗИС!!!!!!
смятам,че там е перфектоно място за израстване на децата ти-както е бил калофер през българското възрожденство(каквото според мен е нямало).
сегашното възрожденство се гради от личности като АЗИС.а той е родом от костинброд.
та там е истинския български възрожденски дух.сигурно и други видни личности са се пъкнали там.и тепърва ще пъкват
Re: Волуяк или Костинброд
03-02-2008 - 20:42:22
Немам нищо против емигрантите, но специално по въпроса къде да се живее немате думата. По-добре Костинброд, отколкото Бронкс.

Относно опасността от наводнение Подгумер, Войнеговци, Локорско, голяма част от Курило, Гниляне са на високото. Световрачене, Негован, Кубратово, Славовци, Кумарица, Волуяк, Костинброд са в ниското. Навсякъде обаче си има ниски и високи места и съответно по-застрашени.

Re: Волуяк или Костинброд
03-02-2008 - 20:47:44
Пе6о,и аз немам нищо против емигрантите-виж най накрая да намериме обща точка :}
Re: Волуяк или Костинброд
03-02-2008 - 23:51:35
Асене, това, че Азис е от Костинброд не е причина да заличим града от картата.
И мен не ме кефи Азис, ама в София не си познаваме съседите - сред тях може да има и серийни убийци а пък те едва ли са по добра среда за отглеждане на деца.
Войнеговци и Локорско ми се струват твърде близо до Кремиковци,въпреки,че там ще е новият Манхатън. :] Волуяк е доста близо до София и това ме привлича.Пролеша,Пожарево и Хераково стават ,но ми се струва ,че не са по близо от Костинброд ,а там все пак е по уредено.
Re: Волуяк или Костинброд
04-02-2008 - 04:00:30
Владо,плюса на костинброд е ,че е от западната страна на софия.а въздушните течения(ветрове) се движат от запад на изток.така че имаш чист въздух от сръбската граница-заводи и големи градове няма.

от друга страна-там е мизерийка.има доста "палати" и няколко къщи на бг фолк звезди(поне такива бяха клюките преди 2 години),но е равно и няма растителност.грозновато е.

обаче има едно местенце,за което не знам защо не се говори-30 км по на северозапад е годеч.
или ще ти е на 15 минути по далеч от любимата ви столица.там въздуха би трябвало да е перфектен.от друга стана си е град.и е планина
виж го тва,готово е за нанасяне има голям облагороден двор,децата ти има къде да тичат на воля-в двора и по горите:

[www.imoti.net]

колкото един 70кв(48реални) метра в прелюбения лозенец.(на замаска,но суперлукс)

а колкото до други места като симеоново,лозен(горни и долни),елин пелин,горна малина-стой далеч-те са от източната част на софия и като духне вятър-там отива софииската мизерия.както и при дъжд-там се изсипва софийския смог.не се залъгвай,че е по зелено и изглежда чисто.

за кремиковския район-виждам -на мойто мнение си-не за друго,ама защото не ти се живее в небостъргачи(прекалено е лукс за бъдещи селски чада като нас).да го оставим този район за инвеститорите и богаташите(дето въртат милионите по масите на кафетата).

симеоново не е толкова на изток,но е по високо и от тва- конденс при дъжд-по тежките
токсини-право там.

правих малко проучване преди 2 години.съмнявам се,че метереологичната обстановка се е променила.
аз лично се спрях на берковица,ама е далечко от прелюбената столица.

аре на слука







Re: Волуяк или Костинброд
04-02-2008 - 10:01:55
Благодаря,Асене.
Последният ти пост ми беше по-полезен.''Баровските локации''с цени от 200-300 евро кв.м. не са ми по джоба.Къщата в Годеч не е зле ,но ми е малко далече.
Костинброд за 2 години май се е попроменил, имам познати които живеят там и твърдят ,че е спокойно и чисто местенце а и напоследък доста са го позастроили с нови къщи confused smiley .Е това май малко не се връзва със спокойствието и чистотата ,но който иска абсолютно спокойствие си купува остров като американските кино
звезди winking smiley .
Re: Волуяк или Костинброд
04-02-2008 - 12:05:27
avatar
пунди Написал:
-------------------------------------------------------

>
> Колкото до vlado.b и съветите които ще получите
> :
> Всяка седмица в Канал 1 при теглене на тиражите
> присъства ГОСТ и дава своите съвети отн.
> печелившите числа - шансовете между онези съвети и
> тези във форумаза удачно място за живеене са почти
> идентични !!!
> ако си поставиш правилни въпроси-ще потърсиш и
> намериш правилни отговори !
> ако искаш някой да ти каже , ще попаднеш или на
> заинтересован или на говорилник
> дано разбереш написаното , ако не-стой си в Люлин

Пунди,че ти доставя удоволствие да обезсърчаваш хората,виждам.Само се питам нямаш ли друг извор на щастие?
По твоята логика,всички трябва да лягаме и да мрем,щото цените се качвали.
Я,по-ведро гледай,живота е един и всичко,което вършим ни кара да се чувстваме живи,пък като постигнем нещо-и доволни....... smiling smiley

Re: Волуяк или Костинброд
04-02-2008 - 12:25:19
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
>Пунди,че ти доставя удоволствие да обезсърчаваш
> хората,виждам.Само се питам нямаш ли друг извор на
> щастие?
> По твоята логика,всички трябва да лягаме и да
> мрем,щото цените се качвали.
> Я,по-ведро гледай,живота е един и всичко,което
> вършим ни кара да се чувстваме живи,пък като
> постигнем нещо-и доволни.......
>
>.......................................................................................................................................
=================================================================
не , Камелия НЕ НЕ НЕ
тук никой не може да бъде обезсърчен , защото всеки има Предварително мнение , не се интересува от чуждото и просто ей така си пита , да не е празен форума :}
ако човек нама пазарни приоритети (собствено мнение,базирано на логика а не на мечти) , ако чака някой да "МУ каже" какво да прави или ще сгреши,слушайки каквото са МУУУ казали или ще сгреши спазвайки собствените си мнения!
Аз му написах на въпросния автор на темата , че тук са само ЗАИНТЕРЕСОВАНИ (ти си от тях , брокер си,нали )и бездействащи говорилници , но явно не е достатъчно - за това спрях - все пак нищо не се дава НАСИЛА !!!
предложих му да опита да прочете подписа ми и да го поосмисли ако може.........
в края на краищата всеки следва мечтите си , но получава само онова,което заслужава
Ако някой взема решение да влезе на НАЙ-спекулативния пазар без собствена информация , четейки форуми -той ще разбере защо съществуват пазарите :crazy:
ако ти е трудно да разбереш написаното-консултирай се с психолог - специалист в анализ на неуспешни начинания (не психеатър,това са много различни неща)
за съжаление във форума само ДВАМА могат да разберат написаното - и двамата са банкери и двамата влизат много рядко
sad smiley

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Волуяк или Костинброд
04-02-2008 - 21:52:26
Пунди,че ти доставя удоволствие да обезсърчаваш хората,виждам.Само се питам нямаш ли друг извор на щастие? По твоята логика,всички трябва да лягаме и да мрем,щото цените се качвали.

А пък ако паднат цените, трябва направо да се бесим според младежа.


:g:
Re: Волуяк или Костинброд
04-02-2008 - 22:05:17
Приятелю Пунди.
Какви спекулативни пазари ,какви 5лева.Нямам никакво намерение да навлизам в бизнеса с недвижими имоти.В началото ясно казах,че се интерсувам от имот за лична употреба,а там емоциите и мечтите са определящи.
Колкото до информацията от форума мисля,че никой нормален човек няма да похарчи 25000-30000 евро за парче земя само защото някой му е похвалил някое село.Но има много информация която няма да научиш от нито един справочник или статистика.И да ти кажа ,аман от мъдреци дзен-будисти ,които си мислят ,че са проникнали в смисъла на живота ,а всички останали са умствено изостанали. :g:
Остани си със здраве и продължавай да медитираш над великия си подпис :} :} .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход