Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?

Публикувано от Geto 
Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?
11-01-2008 - 22:03:23
Здравейте,

Ще обзавеждам 5 нови апартамента и търся препоръка за сериозни фирми производители. Апартаментите ще се дават под наем така че не искам внос или нещо много луксозно. По-скоро гледам за добро качество на сносни цени smiling smiley

Моля, който има личен опит да ми даде интернет адрес или др. връзка (предпочитам първото).

Благодаря
Re: Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?
23-01-2008 - 13:43:30
ето едни пичове които ми правиха на мен кухнята tgdesign.hit.bg. фирмата прави предимно бутикови неща и нетасндартно оборудване, включително и на апартаменти, и най важното цените им са убииствено добри и то не за сметка на качеството.Офиса им се намира на дойран - близо до красна поляна
Re: Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?
29-01-2008 - 16:28:00
Здравейте,

Аз съм дипломиран дизайнер. Работя в сферата на обзавеждането за баня, но мога да ви предложа и проект за всяко друго помещение.
Проекта може да представлява, както план на помещението, така и 3D варианти с конкретни предложения за фирми.
Ако не търсите проект можем да се ограничим до консултация. Познавам много добре пазара за обзавеждане за баня и мога да ви дам ценни съвети.

За въпроси съм на Ваше разположение:
Телефон за връзка: 0897 90 30 21.
email: yuliana.todorova@gmail.com

Поздрави
Тодорова
Re: Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?
09-02-2008 - 16:08:41
Бих съветвала никой да не си поръчва кухня от магазин Зона, като клиент преминал през множество перипеди за да му бъде доставена и монтирана кухнята. Няма по-големи непрофесионалисти. Ако искате кухня дето я има в Зона направо се свържете с производителите и в никакъв случай не попадайте в този трап.
Re: Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?
10-02-2008 - 22:11:00
Ot proiecta 3D do montaja,kachestvo koeto nadminava tcenata :}
zibec71@yahoo.es
Re: Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?
20-02-2008 - 22:27:18
Silver, защо така мислиш за ЗОНА? Аз трябва също да си поръчвам кухня и на там се бях насочила, ама ме плашиш......
Re: Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?
29-02-2008 - 19:09:09
преди да обзавеждаш трябва да се увериш че няма никаква влага в помещенията защото тя е нещо ужасно
Re: Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?
29-02-2008 - 19:55:47
бих ти препоръчала Перфект Мебел,много добро качество и добра отношение към клиента.
Re: Въпрос за обзавеждане на кухня и баня?
29-02-2008 - 19:56:25
бих ти препоръчала Перфект Мебел,много добро качество и добро отношение към клиента.Намират се на ул.Свети Наум 25
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход