Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся съвет

Публикувано от morpheus24 
Търся съвет
28-07-2007 - 09:16:10
Здравейте,

През септември ми предстои обзавеждане на моя нов апартамент и съм изправен пред дилема, от къде да си купя мебели.

Можете ли да ми препоръчате няколко магазина, където се предлагат мебели, за да успея да ги обиколя и разгледам. Също ако имате впечатления за тях не се колебайте да ги споделите.

Благодаря ви предварително!
Re: Търся съвет
28-07-2007 - 16:10:01
Важно е какъв ценови клас мебели търсите. Занимавам се с обзавеждане и мога да ви посъветвам кое е добро и кое не на българския пазар и с какво не трябва да правите компромис. Пратете ми ваш e-mail.
Re: Търся съвет
02-08-2007 - 14:52:18
Опитът на Мариелла би бил много полезен и за мен, а сигурна съм и за други хора, които ще посетят темата.
Затова я моля да сподели във форума каквото сметне за допустимо, напр. с какво наистина не трябва да се правят компромиси - при материалите, при израборката...

(Мен ме интересуват много неща, защото сме се хванали на много фронтове едновременно: кухня, облицовка на стълбище и подови настилки + парапети, спалня+шкафове, мебели за хол и гардеробна по поръчка, осветителни тела и доста други, но по-дребни неща.)

Благодаря предварително.
Re: Търся съвет
03-08-2007 - 09:16:10
Препоръчвам ви фирма Перфект Мебел, бяха ми препоръчани от приятели и аз самата останах много доволна от тях. Работят само по поръчка и ми монтираха и уредите безплатно, а и цените са им много добри.
На този телефон можете да се обадите изготвят индивидуални проекти безплатно 0898 50 51 24 Димитър Георгиев. Ето това е линк към сайта им сигурна сам, че ще останете доволни мебели по поръчка
www.perfektmebel.com
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход